Metafenex 200 mg/500 mg apvalkotās tabletes, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Metafenex 200 mg/500 mg apvalkotās tabletes, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Metafenex 200 mg/500 mg apvalkotās tabletes, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Metafenex 200 mg/500 mg apvalkotās tabletes, 10 tabletes

4,95€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Metafenex satur divas aktīvās sastāvdaļas (kas nosaka zāļu iedarbību). Tās ir ibuprofēns un paracetamols. 200 mg ibuprofēna / 500 mg paracetamola

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. aprīlī

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Ibuprofēns pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi (NPL). NPL darbojas, mazinot sāpes, mazinot pietūkumu un pazeminot paaugstinātu ķermeņa temperatūru.Paracetamols ir pretsāpju līdzeklis, kas sāpes un drudzi mazina citādā veidā nekā ibuprofēns.Metafenex lieto īslaicīgai vieglu un vidēji stipru sāpju atvieglošanai migrēnas, galvassāpju, muguras sāpju, menstruālo sāpju, zobu sāpju, reimatisko un muskuļu sāpju, nebūtiska artrīta izraisītu sāpju, saaukstēšanās un gripas simptomu, rīkles iekaisuma un drudža gadījumā.

sastāvs

Aktīvās vielas ir ibuprofēns un paracetamols. Katra apvalkotā tablete satur 200 mg ibuprofēna un 500 mg paracetamola.Citas sastāvdaļas ir kroskarmelozes nātrija sāls; hidroksipropilceluloze; mikrokristāliskā celuloze; koloidālais bezūdens silīcija dioksīds; stearīnskābe; magnija stearāts.Apvalks: makrogola un polivinilspirta kopolimērs; talks; pērļains pigments uz vizlas bāzes (vizla/titāna dioksīds (E 171)); glicerīna monokaprilkaprāts; polivinilspirts; titāna dioksīds (E 171); melnais dzelzs oksīds (E 172).

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.Tikai iekšķīgai un īslaicīgai lietošanai.Jālieto mazākā efektīvā deva īsāko laiku, lai panāktu simptomu atvieglošanu un mazinātu nevēlamās blakusparādības. Infekcijas gadījumā nekavējoties konsultējieties ar ārstu, ja simptomi (piemēram, drudzis un sāpes) saglabājas vai pastiprinās (skatīt 2. punktu).Jūs nedrīkst lietot Metafenex ilgāk par 3 dienām. Ja Jums simptomi pastiprinās vai saglabājas, konsultējieties ar ārstu.Lietojiet 1 tableti kopā ar ūdeni un ēdienu līdz 3 reizēm dienā.Devas jālieto ar vismaz 6 stundas ilgu starplaiku.Ja viena tablete nenodrošina simptomu kontroli, var lietot ne vairāk kā 2 tabletes līdz trim reizēm dienā.Nelietojiet vairāk par sešām tabletēm 24 stundu laikā (atbilst 3000 mg paracetamola, 1200 mg ibuprofēna dienā).Lietošana bērniem un pusaudžiemNav paredzēts lietošanai bērniem līdz 18 gadu vecumam.
ražotājs

Polpharma, Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 76 reizes