Miconazole TZF 20 mg / g gels, 30 g | internetaptieka.lv
Miconazole TZF 20 mg / g gels, 30 g | internetaptieka.lv
Miconazole TZF 20 mg / g gels, 30 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Miconazole TZF 20 mg / g gels, 30 g

3,50€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Miconazole TZF 20 mg / g gels, 30 gMiconazole TZF 20 mg/g gels satur aktīvo vielu – mikonazolu. Tas ir pretsēnīšu līdzeklis, kas paredzēts ārīgai lietošanai uz ādas.Miconazole TZF lieto ādas sēnīšinfekciju, ko izraisījušas pret mikonazolu jutīgas sēnītes (piemēram, Trichophyton, Microsporum, Epidermophyton un rauga sēnītes), ārstēšanai.Ja šo zāļu lietošanas laikā Jūs ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. jūlijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Miconazole TZF 20 mg / g gels, 30 gMiconazole TZF 20 mg/g gels satur aktīvo vielu – mikonazolu. Tas ir pretsēnīšu līdzeklis, kas paredzēts ārīgai lietošanai uz ādas.Miconazole TZF lieto ādas sēnīšinfekciju, ko izraisījušas pret mikonazolu jutīgas sēnītes (piemēram, Trichophyton, Microsporum, Epidermophyton un rauga sēnītes), ārstēšanai.Ja šo zāļu lietošanas laikā Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvā viela ir mikonazols. 1 g gela satur 20 mg mikonazola.Citas sastāvdaļas ir dimetilsulfoksīds, benzilspirts, izopropilspirts, propilēnglikols (E1520), hidroksipropilceluloze un etilspirts.
lietošana
Pieaugušie un bērni no 3 gadu vecumaJa vien ārsts nav nozīmējis savādāk, plāna kārtiņa (apmēram 1 mm biezumā) gela jāuzklāj uz skartajiem ādas apvidiem divas reizes dienā – no rīta un vakarā. Pēc katras gela lietošanas reizes rūpīgi jānomazgā rokas ar ūdeni un ziepēm, ja vien rokas nav ārstējamā vieta.
ražotājs

Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 208 reizes