Par produktu

Multi-Gyn Actigel gels, 50 ml.• Samazina nepatīkamo smaku un izdalījumus• Ir tieša nomierinoša iedarbība• Optimizē maksts pH un mikrofloru• Dabīgs produktsIndikācijasSievietēm, kas cieš no nepatīkamiem simptomiem, ko rada bakteriālā vaginoze. Tas ir  līdzeklis bakteriālās vaginozes un ar to saistītā diskomforta (izdalījumi, smaka, nieze, kairinājums, jutīgums, apsārtums, dedzināšana) profilaksei un ārstēšanai. Patentēts 2QR komplekss bloķē kaitīgās baktērijas drošā un dabīgā veidā. Tas neitralizē arī raugu sēnītes (Candida) un optimizē apstākļus maksts floras un audu veselībai. Multi-Gyn Actigel tieši mazina vaginālo diskomfortu.Kā darbojas Multi-Gyn ActiGelMulti-Gyn ActiGel pamatā ir patentētais 2QR komplekss. Šim dabiskam, augu izcelsmes vielai ir unikāla spēja bloķēt kaitīgo baktēriju pielipšanu maksts ādai un gļotādai. Sliktas baktērijas tiek droši neitralizētas. Multi-Gyn ActiGel veicina arī dabisko dzīšanas procesu. Tā tiešā veidā regulē optimālo maksts skābuma līmeni (pH līmeni). Nedaudz skābā vide atbalsta jūsu labo baktēriju (Lactobacilli) attīstību, optimizējot maksts floru. Tā ir maiga un ļoti efektīva procedūra bez zināmas kaitīgas ietekmes.
sastāvs
Multi-Gyn ActiGel ir dabīgs produkts, kura pamatā ir bioaktīvs 2QR komplekss. Tas nesatur smaržvielu, hormonus un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.GALVENĀS SASTĀVDAĻASGalaktoarabiāna un poliglukoronskābes krosspolimērs*, ksantāna sveķi, Glicerīns, kaprililglikols * 2QR komplekss: patentēti bioaktīvi polisaharīdi.
lietošana
Ārstējot bakteriālu vaginozi ar nepatīkamiem izdalījumiem un smaku, lietojiet Actigel makstī vismaz divas reizes dienā pietiekamā daudzumā, vismaz 5 dienas.Vaginālu diskomforta sajūtu gadījumā, tādu kā niezēšana, kairinājums, jutīgums, apsārtums, dedzināšana, aplicējiet Multi-Gyn Actigel pietiekamā daudzumā vismaz reizi dienā vai ik reizi, kad tas ir nepieciešams.
ražotājs

Bioclin BV., Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 116 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 2 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Signe Tīfentāle

31.01.2024
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Diāna Jakimčuka

29.12.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5