Multi-Gyn maksts skalošanas līdzekļa pagatavošanai, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Multi-Gyn maksts skalošanas līdzekļa pagatavošanai, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Multi-Gyn maksts skalošanas līdzekļa pagatavošanai, 10 tabletes

Zīmols: Multi-Gyn

8,43€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Intensīvai maksts higiēnai. Vaginālu infekciju profilaksei (arī pēc dzimumakta) un kā palīglīdzekli sēnīšu un bakteriālu infekciju ārstēšanā. Intensīvai maksts higiēnai. Vaginālu infekciju profilaksei (arī pēc dzimumakta) un kā palīglīdzekli sēnīšu un bakteriālu infekciju ārstēšanā. Tabletes satur pienskābi, kas veicina pienskābo baktēriju augšanu un alvejas ekstraktu, kas nodrošina maksts audiem optimālus ...

Par produktu

Intensīvai maksts higiēnai. Vaginālu infekciju profilaksei (arī pēc dzimumakta) un kā palīglīdzekli sēnīšu un bakteriālu infekciju ārstēšanā. Intensīvai maksts higiēnai. Vaginālu infekciju profilaksei (arī pēc dzimumakta) un kā palīglīdzekli sēnīšu un bakteriālu infekciju ārstēšanā. Tabletes satur pienskābi, kas veicina pienskābo baktēriju augšanu un alvejas ekstraktu, kas nodrošina maksts audiem optimālus apstākļus. 1 tablete paredzēta skalojamā šķīduma pagatavošanai 1 reizei, izmantojot Multi-Gyn baloniņu. Baloniņš ir speciāli radīts maksts skalošanai, tādēļ ir ērts lietošanai jebkurā sev vēlamā pozā.
sastāvs
Tabletes satur pienskābi, kas veicina pienskābo baktēriju augšanu un alvejas ekstraktu. 
lietošana
 1 tablete paredzēta skalojamā šķīduma pagatavošanai 1 reizei, izmantojot Multi-Gyn baloniņu. Baloniņš ir speciāli radīts maksts skalošanai, tādēļ ir ērts lietošanai jebkurā sev vēlamā pozā. 
ražotājs

Bioclin BV., Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 59 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi