Par produktu

– Nomierinošs gels zobu šķilšanās laikā– Samazina kairinājumu– Ar patīkamu garšu– Nesatur cukuru un neietekmē zobus KĀ DARBOJAS Multi-Mam BabyDent Multi-Mam BabyDent veido mīkstu nomierinošu slāni virs skartajām smaganām. Multi-Mam BabyDent gela pamatā ir patentētais 2QR komplekss. Šim dabīgam, augu izcelsmes kompleksam ir unikāla spēja bloķēt kaitīgo baktērijas saķeri ar smaganām. Multi-Mam BabyDent nomierina zobu šķilšanās diskomfortu un mazina kairinājumu, ko izraisa zobu šķilšanās. VISPĀRĒJĀ INFORMĀCIJAZobu šķilšanās ir process, kurā zīdainim caur smaganām izlaužas zobi. Zobu šķilšanās parasti notiek no 6 līdz 24 mēnešu vecumam, bet dažreiz agrāk. Diskomforts zobu šķilšanās laikāPirmās zobu parādīšanās pazīmes un simptomi ir šādi: mazulis liek rokas vai citus priekšmetus mutē, smaganu pietūkums vietās, kur cauri laužas zobi. Dažreiz bērniem ir sarkans vaigs (vienā pusē). Lielākā daļa simptomu parādās četras dienas pirms līdz trim dienām pēc zoba izlaušanās. Zīdainu zobu šķilšanās laikā var būt dažādas problēmas. Vienkāršas lokālās problēmas, piemēram: diskomforts smaganu un žokļa rajonā, smaganu pietūkums, noslīdēšana; vai sistēmiskas sūdzības, piemēram: drudzis, caureja un zema pretestība; un uzvedības problēmas, piemēram: aizkaitināmība, traucēts miegs vai ēšanas problēmas.Lūdzu, ņemiet vērā!Caureja, drudzis un izsitumi ne vienmēr ir saistīti ar zobu parādīšanos. Ja jūsu mazulis cieš no šiem simptomiem un Jūs nezināt kāda iemesla dēļ, ieteicams sazināties ar ārstu.
sastāvs
Aloe barbadensis lapu polisaharīdi, ūdens, glicerīns, betaīns, ksantāna sveķi, skleroglukāns, ksilīts, citronskābe, kaprililglikols, kālija sorbāts, nātrija benzoāts, Laurens -9, hialuronskābe, nātrija hidroksīdsGalvenā aktīvā sastāvdaļa 2QR-komplekss: patentēti bioaktīvi polisaharīdi attīrīts no Aloe Barbadensis lapu ekstrakta.
lietošana
Uzklājiet pietiekamu daudzuma gēla jutīgajām smaganām tik bieži, cik vien ir vajadzīgs nomierinošais efekts. Pirms gēla uzklāšanas, maigi nosusiniet bērniņa smaganas ar tīru, sausu drāniņu, lai absorbētu lieko mitrumu. Iemasējiet gēlu smaganās ar tīru pirkstu vai mazu, maigu zobu birsti. Lai sasniegtu maksimālu gēla darbības laiku, izvairieties no bērniņa dzirdīšanas 30 minūtes pēc gēla uzklāšanas.Lai iegūtu papildu nomierinošu efektu, Multi-Mam BabyDent var uzglabāt ledusskapī (2-8˚C).Vēl viens piemērots pielietošanas veids ir nedaudz gela uzklāšana uz knupīša vai zobu gredzena vietās, kur tas nonāk saskarē ar smaganām.Maksimālais daudzums, ko var lietot, ir 15 g (1 iepakojums) dienā.SiekalošanāsMulti-Mam BabyDent ir patīkams mīksts gēls, ko var izmantot arī ādai izsitumiem, ko izraisa siekalošanās.Norādījumi lietošanai siekalošanās gadījumā: Uzklājiet nelielu daudzumu gela uz kairinātās ādas ap muti.MULTI-MAM BABYDENT ir balstīts uz dabīgām sastāvdaļām.Multi-Mam BabyDent ir dabīgs produkts, kura pamatā ir patentētais bioaktīvais 2QR komplekss. Tas nesatur spirtu un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu.INFORMĀCIJA PAR ALERĢIJU Alerģijas pret Multi-Mam BabyDent sastāvdaļām ir ļoti reti. Ja Jums ir šaubas, uzklājiet nedaudz gela uz apakšdelma iekšpuses un atstājiet kādu laiku. Ja parādās niezošs sarkans plankums, mēs iesakām nelietot MULTI-MAM BabyDent.UZGLABĀŠANAUzglabājiet Multi-Mam BabyDent oriģinālā bērniem nepieejamā vietā Uzglabāt temperatūrā no 2 ° C līdz 25 ° C. Derīguma termiņš ir iespiests uz tūbiņas un uz kastītes.
ražotājs

Bioclin BV., Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 53 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi