Nalgedol 220 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Nalgedol 220 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Nalgedol 220 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Nalgedol 220 mg, 10 tabletes

Zīmols: Nalgedol

2,42€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nalgedol ir zāles, kas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu.Tas darbojas, kavējot prostaglandīnu veidošanos. Pretsāpju darbība parādās ātri un ilgst līdz 12 stundām. Nalgedol indicēts vieglu līdz vidēji stipru sāpju (piemēram, galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju, locītavu sāpju, muskuļu sāpju) īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai. Ja pēc 3 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nalgedol ir zāles, kas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu.Tas darbojas, kavējot prostaglandīnu veidošanos. Pretsāpju darbība parādās ātri un ilgst līdz 12 stundām. Nalgedol indicēts vieglu līdz vidēji stipru sāpju (piemēram, galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju, locītavu sāpju, muskuļu sāpju) īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai. Ja pēc 3 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvā viela ir naproksēna nātrija sāls. Apvalkotajā tabletē ir 220 mg naproksēna nātrija sāls, kas atbilst 200 mg naproksēna.Citas sastāvdaļas tabletes kodolā ir povidons K30, mikrokristāliskā celuloze, talks un magnija stearāts un hipromeloze, titāna dioksīds, makrogols 8000, indigokarmīns (E132) un kālija alumīnija silikāts (E555) apvalkā.

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis . Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem no 16 gadu vecuma, kuru ķermeņa masa ir virs 50 kg, ir 1 apvalkotā tablete reizi 8–12 stundās.Tā vietā sākumā Jūs varat lietot divas apvalkotās tabletes, un pēc tam, ja nepieciešams, vēl vienu apvalkoto tableti pēc 8–12 stundām.Norijiet tabletes kopā ar pietiekamu daudzumu šķidruma ēdienreižu laikā vai pēc ēšanas.Pacientiem ar jutīgu kuņģi tabletes vēlams lietot ēdienreižu laikā. Nesakošļājiet tabletes.
ražotājs

KRKA, d.d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 82 reizes