Nalgedol 220mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Nalgedol 220mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Nalgedol 220mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Nalgedol 220mg, 20 tabletes

Zīmols: Nalgedol

4,51€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nalgedol 220mg, 20 tabletes Nalgedol ir zāles, kas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu. Tas darbojas, kavējot prostaglandīnu veidošanos. Pretsāpju darbība parādās ātri un ilgst līdz 12 stundām. Nalgedol indicēts vieglu līdz vidēji stipru sāpju (piemēram, galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju, locītavu sāpju, muskuļu sāpju) īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai. Ja pēc 3 ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Nalgedol 220mg, 20 tabletes Nalgedol ir zāles, kas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu. Tas darbojas, kavējot prostaglandīnu veidošanos. Pretsāpju darbība parādās ātri un ilgst līdz 12 stundām. Nalgedol indicēts vieglu līdz vidēji stipru sāpju (piemēram, galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju, locītavu sāpju, muskuļu sāpju) īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai. Ja pēc 3 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir naproksēna nātrija sāls. Apvalkotajā tabletē ir 220 mg naproksēna nātrija sāls, kas atbilst 200 mg naproksēna. 

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles saskaľā ar ārsta norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem no 16 gadu vecuma, kuru ķermeľa masa ir virs 50 kg, ir 1 apvalkotā tablete reizi 8–12 stundās. Tā vietā sākumā Jūs varat lietot divas apvalkotās tabletes, un pēc tam, ja nepieciešams, vēl vienu apvalkoto tableti pēc 8–12 stundām. Norijiet tabletes kopā ar pietiekamu daudzumu šķidruma ēdienreižu laikā vai pēc ēšanas. Pacientiem ar jutīgu kuľģi tabletes vēlams lietot ēdienreižu laikā. Nesakošļājiet tabletes. Maksimālā dienas deva ir 3 apvalkotās tabletes (kas atbilst 660 mg naproksēna nātrija sāls). Nelietojiet Nalgedol ilgāk par 7 dienām. Ja pēc 3 dienas ilgas ārstēšanas sāpes saglabājas, kā arī tad, ja simptomi paasinās, Jums jākonsultējas ar ārstu. Lietošana bērniem un pusaudžiem Deva bērniem no 16 gadu vecuma, kuru ķermeľa masa ir virs 50 kg, ir tāda pati kā pieaugušajiem. Nalgedol nedrīkst lietot bērniem līdz 16 gadu vecumam. 
ražotājs

KRKA, d.d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 171 reizes