Nateo D SV2000, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Nateo D SV2000, 60 kapsulas

Zīmols: Nateo
10,61€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

NATEO D kapsulas 2000 ir radītas, lai nodrošinātu nepieciešamā D vitamīna daudzuma uzņemšanu. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu. Bērniem D vitamīns nepieciešams kaulu normālai attīstībai un augšanai.NATEO D kapsulas 2000 ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

NATEO D kapsulas 2000 ir radītas, lai nodrošinātu nepieciešamā D vitamīna daudzuma uzņemšanu. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu. Bērniem D vitamīns nepieciešams kaulu normālai attīstībai un augšanai.NATEO D kapsulas 2000 īpaši ieteicamas cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē, kā arī ikvienam rudens, ziemas un pavasara periodā, kad ir īsākas dienas un mazāk saules gaismas.
sastāvs
Produkta sastāvā ir dabiskas izcelsmes D3 vitamīns, kas iegūts no lanolīna. Sastāvā nav saldinātāju, aromatizētāju, krāsvielu, glutēna un konservantu. 
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem, kuri var norīt kapsulu: lietot 1 kapsulu dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma. Kapsulu norīt veselu vai sakošļāt.
ražotājs

SIA Sagitus, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 82 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi