Nateo D3 Plus SV4000 Omega-3, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Nateo D3 Plus SV4000 Omega-3, 60 kapsulas

18,40€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

NATEO D PLUS ir radīts, lai nodrošinātu organismu ar nepieciešamo D vitamīna daudzumu, kā arī neaizvietojamo Omega-3 taukskābju uzņemšanu. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu. Omega-3 taukskābes EPS un DHS veicina ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

NATEO D PLUS ir radīts, lai nodrošinātu organismu ar nepieciešamo D vitamīna daudzumu, kā arī neaizvietojamo Omega-3 taukskābju uzņemšanu. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu. Omega-3 taukskābes EPS un DHS veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgo ietekmi panāk, ik dienas uzņemot vismaz 250mg EPS un DHS, kas atbilst vienai kapsulai.īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē, kā arī ikvienam rudens, ziemas un pavasara periodā, kad ir īsākas dienas un mazāk saules gaismas. Nepieciešamība pēc  D3 vitamīna palielinās: rudens, ziemas un pavasara periodā; bērniem un pusaudžiem straujas augšanas laikā; sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā; sievietēm menopauzes periodā; gados vecākiem cilvēkiem; cilvēkiem, kuri vasarā maz uzturas saulē vai intensīvi lieto saules aizsargkrēmus. Omega-3 taukskābes organismā neveidojas, tāpēc tās nepieciešams uzņemt papildus ar uzturu vai arī uztura bagātinātājiem.
sastāvs
Produkta sastāvā ir dabiskas izcelsmes D3 vitamīns, kas iegūts no lanolīna, kā arī īpaši attīrīta augstas koncentrācijas zivju eļļa ar Omega-3 taukskābēm EPA un DHA. Nesatur saldinātājus, aromatizētājus, krāsvielas, glutēnu un konservantus.
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma lietot 1 kapsulu dienā, vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma. Ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu. Kapsulu norīt veselu. Paredzēts ilgstošai lietošanai. Pētījumi apliecinājuši, ka arī vasarā bieži vien saules UV starojums nenodrošina organismam nepieciešamo D vitamīna daudzumu, ja saulē tiek pavadīts maz laika vai sauļojoties tiek lietots aizsargkrēms. Produktu var lietot gan grūtniecības, gan arī krūts barošanas laikā.
ražotājs

SIA Sagitus, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 108 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi