Neogen Dermalogy Bio-Peel Gauze Peeling - Lemon Pīlinga spilventiņi, 200 ml

Zīmols:

Neogen
-10% jauns

Preci pēdējās 3 dienās skatījās 71 reizes

Neogen Dermalogy Bio-Peel Gauze Peeling - Lemon Pīlinga spilventiņi, 200 ml | internetaptieka.lv
Neogen Dermalogy Bio-Peel Gauze Peeling - Lemon Pīlinga spilventiņi, 200 ml | internetaptieka.lv
-10% jauns
BABĒ DĀVANA
Attēlam ir ilustratīva nozīme
18,79€

20,88€

(10% atlaide)

30 dienu zemākā: 20,88€ (-11%)


Ir noliktavā

Atlikuši tikai 6

Preci pēdējās 3 dienās skatījās 71 reizes


Pīlinga spilventiņi Neogen Dermalogy Bio-Peel Gauze Peeling - Lemon
Apraksts
BABĒ DĀVANA

BABĒ DĀVANA

Iegādājoties jebkuru produktu no kategorijas Sejai un kaklam, DĀVANĀ saņemsiet vienreizlietojamu Babē paraugu. Paraugi atšķiras!

BABĒ DĀVANA

Dāvana

Ātra bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde Latvijā pasūtījumiem virs 9,99 €. Lasīt vairāk

Express piegāde

Piegāde Rīgā dažu stundu laikā

Piegāde visā Baltijā

Ātri un droši

Pasūtījuma saņemšana aptiekā 3h laikā

Saņem SMS un dodies pakaļ pasūtījumam

Apraksts

• Ķīmiskais un manuālais pīlings vienā
• Spilventiņi izgatavoti no 100% kokvilnas
• Piesātināti ar dažādām esencēm un ēteriskajām eļļām
• Izlīdzina ādu, noņemot atmirušās ādas šūnas
• Padara ādu elastīgāku
• Samazina paplašinātās poras
• Izgaismo
Šis ir ideāls pīlings neatkarīgi no tā, vai vēlaties ķīmisko vai manuālo pīlingu. Ķīmiskā pīlinga efekts rodas no produkta sastāvā esošā seruma un manuālā pīlinga efekts no dabīgās kokvilnas marles spilventiņa – kopā tie efektīvi samazina paplašināto poru redzamību un padara ādu vienmērīgāku un gaišāku.
30 vienreizējās lietošanas pīlinga spilventiņi nodrošina maigu, bet efektīvu atmirušo ādas šūnu un citu netīrumu noņemšanu, padarot ādu gludāku un tīrāku. Atmirušās ādas šūnas tiek noņemtas no ādas virsmas, izmantojot unikālā spilventiņa trīsslāņu tehnoloģiju, atklājot mirdzošu, vitalizētu ādas slāni. Regulāri lietojotpīlinga spilventiņus, samazinās tumšie plankumi un pigmentācija, kā arī nogurušai un blāvai ādai tiek sniegta tūlītēja enerģija un nomierinošs efekts.
Satur pienskābi, glikolskābi un citronu, apelsīnu un papaijas ekstraktus, lai atbrīvotu aizsprostotās poras, vienlaikus izmantojot dabīgā C vitamīna spēku, lai palīdzētu izgaismot pēc aknes pēdas un izlīdzināt ādas toni.
Spilventiņi padara ādu manāmi gaišāku, gludāku un vienmērīgāku. Vieglais un maigais produkts ir piemērots visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai.

Ražotājs

Koreja - Oficiālais izplatītājs: NORDIC BEAUTY OÜ, adrese: Viljandi mnt. 75/1, 61713, Õssu Igaunija, e-pasts: [email protected]

Lietošana

Pēc sejas ādas attīrīšanas ielieciet pirkstus kokvilnas spilventiņa kabatā ar marles pusi uz leju. Ar maigām, apļveida kustībām notīriet visu seju un kaklu. Lietojiet uz sausas ādas.
Pēc tam pagrieziet spilventiņu tā, lai marles puse būtu uz augšu un mīkstā, stepētā puse būtu uz leju. Ar mīkstāko spilventiņa pusi notīriet visu seju, lai noņemtu atlikušos netīrumus. Izmetiet spilventiņu. Noskalojiet seju ar remdenu ūdeni.
Trupiniet savu ierasto ādas kopšanas rituālu. Lietojiet divas reizes nedēļā vai pēc vajadzības.

Sastāvs

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Alcohol Denat., PEG/PPG-17/6 Copolymer, Polyglyceryl-10 Laurate, 1,2-Hexanediol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract (), Ethylhexylglycerin, Carbomer, Tromethamine, Parfum/Fragrance, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Cymbopogon Citratus Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Saururus Chinensis Leaf/Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Broussonetia Kazinoki Bark Extract, Artemisia Absinthium Extract, CI 19140, Lactic Acid, Glycolic Acid, Coptis Japonica Root Extract, Citral, Limonene

100% Droši maksājumi!

mastercard visa apple_pay google_pay
Swedbank AS Luminor Bank AS AS Citadele banka Revolut Bank UAB SEB Banka AS

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

MyEmerg Ārsta konsultācija