NeuroMax Forte vitamīni B1+B6+B12, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

NeuroMax Forte vitamīni B1+B6+B12, 30 tabletes

Drīz būs

NeuroMax Forte vitamīni B1+B6+B12, 30 tabletes NeuroMax forte apvalkotās tabletes lieto B grupas vitamīnu nepietiekamības ārstēšanai un profilaksei, kā arī sekojošu neiroloģisku slimību ārstēšanai: neirīti (nervu iekaisumi) neiralģijas sēžas nerva iekaisums un trijzaru nerva neiralģija dažādas izcelsmes polineiropātijas ar deģeneratīvām mugurkaula izmaiņām saistīts saknīšu sindroms NeuroMax Forte apvalkotās tabletes satur ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

NeuroMax Forte vitamīni B1+B6+B12, 30 tabletes NeuroMax forte apvalkotās tabletes lieto B grupas vitamīnu nepietiekamības ārstēšanai un profilaksei, kā arī sekojošu neiroloģisku slimību ārstēšanai: neirīti (nervu iekaisumi) neiralģijas sēžas nerva iekaisums un trijzaru nerva neiralģija dažādas izcelsmes polineiropātijas ar deģeneratīvām mugurkaula izmaiņām saistīts saknīšu sindroms NeuroMax Forte apvalkotās tabletes satur trīs B grupas vitamīnus: tiamīna hidrohlorīdu (B1 vitamīns) piridoksīna hidrohlorīdu (B6 vitamīns) ciānkobalamīnu (B12 vitamīns) B grupas vitamīni ir ūdenī šķīstoši. Tie neuzkrājas organismā. Organismā tie piedalās svarīgos metabolisma, bioķīmiskos procesos, kas nodrošina šūnu pilnvērtīgu augšanu un darbību. B1, B6 un B12 vitamīni ir svarīgi komponenti nervu sistēmas darbībai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Thiamini hydrochloridum, Cyanocobalaminum, Pyridoxini hydrochloridum 
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 15 gadu vecuma: pa 1 tabletei dienā. Lietošanas ilgums atkarībā no indikācijām - 2 līdz 4 nedēļas. Lietošana bērniem līdz 15 gadu vecumam – tikai pēc ārsta norādījuma. Bērniem vecumā no 8-15 gadiem 1 tablete dienā. Lietošanas ilgums līdz 2 nedēļām. Bērniem vecumā no 4-8 gadiem 1 tablete dienā. Lietošanas ilgums līdz 1 nedēļai. Tabletes lietojamas kopā ar lielu šķidruma daudzumu. Ievērot rekomendētās devas. Zāles nav paredzētas nepārtrauktai, ilgstošai lietošanai.  
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 94 reizes