Neuromultivit, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Neuromultivit, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Neuromultivit, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Neuromultivit lieto sekojošu neiroloģisku slimību ārstēšanai: dažādas izcelsmes iekaisuma un deģeneratīvas polineiropātijas; neirīti un neiralģijas: ar deģeneratīvām izmaiņām saistīts muguras smadzeņu saknīšu sindroms; sāpes un mazkustīgums kakla nervu pinuma iekaisuma dēļ kakla daļā, plecu joslā un rokās; sāpes un mazkustīgums jostas daļā jostas nervu pinuma iekaisuma dēļ; sēžas neirīts; trīszaru ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 15. aprīlī

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Neuromultivit lieto sekojošu neiroloģisku slimību ārstēšanai: dažādas izcelsmes iekaisuma un deģeneratīvas polineiropātijas; neirīti un neiralģijas: ar deģeneratīvām izmaiņām saistīts muguras smadzeņu saknīšu sindroms; sāpes un mazkustīgums kakla nervu pinuma iekaisuma dēļ kakla daļā, plecu joslā un rokās; sāpes un mazkustīgums jostas daļā jostas nervu pinuma iekaisuma dēļ; sēžas neirīts; trīszaru nerva viena vai vairāku zaru iekaisums; plecu- lāpstiņas sindroms; starpribu nervu iekaisums un sāpes; sejas muskuļu paralīze. Vitamīns B6 (Pyridoxini hydrochloridum) ir aminoskābju metabolisma svarīgs koenzīms, kas darbojas nervu audos. Papildus Vitamīns B6 ietekmē biosintēzi un koncentrāciju daudziem labi zināmiem neiromediatoriem, tādiem kā dopamīns, noradrenalīns, adrenalīns. B12 vitamīns (Cyanocobalaminum) ietekmē taukskābju metabolismu nervu audos. šis vitamīns ir nepieciešams šūnu augšanā un replikācijā.

sastāvs

Viena tablete satur 100 mg B1 vitamīna, 200 mg B6 vitamīna un 0.2 mg B12 vitamīna. 

lietošana
Tabletes jālieto iekšķīgi, pēc ēšanas, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma. Pieagušajiem parasti deva ir 1 tablete 3 reizes dienā. 
ražotājs

G. L. Pharma GmbH, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 109 reizes