Neuromultivit, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Neuromultivit, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Neuromultivit, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Neuromultivit, 100 tabletes

18,55€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Neuromultivit, 100 tabletes Neuromultivit lieto sekojošu neiroloģisku slimību ārstēšanai: dažādas izcelsmes iekaisuma un deģeneratīvas polineiropātijas; neirīti un neiralģijas: ar deģeneratīvām izmaiņām saistīts muguras smadzeņu saknīšu sindroms; sāpes un mazkustīgums kakla nervu pinuma iekaisuma dēļ kakla daļā, plecu joslā un rokās; sāpes un mazkustīgums jostas daļā jostas nervu pinuma iekaisuma dēļ; ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Neuromultivit, 100 tabletes Neuromultivit lieto sekojošu neiroloģisku slimību ārstēšanai: dažādas izcelsmes iekaisuma un deģeneratīvas polineiropātijas; neirīti un neiralģijas: ar deģeneratīvām izmaiņām saistīts muguras smadzeņu saknīšu sindroms; sāpes un mazkustīgums kakla nervu pinuma iekaisuma dēļ kakla daļā, plecu joslā un rokās; sāpes un mazkustīgums jostas daļā jostas nervu pinuma iekaisuma dēļ; sēžas neirīts; trīszaru nerva viena vai vairāku zaru iekaisums; plecu- lāpstiņas sindroms; starpribu nervu iekaisums un sāpes; sejas muskuļu paralīze. Vitamīns B6 (Pyridoxini hydrochloridum) ir aminoskābju metabolisma svarīgs koenzīms, kas darbojas nervu audos. Papildus Vitamīns B6 ietekmē biosintēzi un koncentrāciju daudziem labi zināmiem neiromediatoriem, tādiem kā dopamīns, noradrenalīns, adrenalīns. B12 vitamīns (Cyanocobalaminum) ietekmē taukskābju metabolismu nervu audos. šis vitamīns ir nepieciešams šūnu augšanā un replikācijā.
sastāvs
Aktīvās vielas: Viena tablete satur 100 mg B1 vitamīna, 200 mg B6 vitamīna un 0.2 mg B12 vitamīna. 
lietošana
Tabletes jālieto iekšķīgi, pēc ēšanas, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma. Pieagušajiem parasti deva ir 1 tablete 3 reizes dienā. 
ražotājs

G. L. Pharma GmbH, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 268 reizes