Nicorette Coolmint aerosols 1 mg, devā 13.2 ml | internetaptieka.lv
Nicorette Coolmint aerosols 1 mg, devā 13.2 ml | internetaptieka.lv
Nicorette Coolmint aerosols 1 mg, devā 13.2 ml | internetaptieka.lv
Nicorette Coolmint aerosols 1 mg, devā 13.2 ml | internetaptieka.lv
Nicorette Coolmint aerosols 1 mg, devā 13.2 ml | internetaptieka.lv
Nicorette Coolmint aerosols 1 mg, devā 13.2 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Nicorette Coolmint aerosols 1 mg, devā 13.2 ml

Zīmols: Nicorette

24,42€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nicorette Coolmint aerosols 1mg, devā 13. 2 ml. Nicorette Coolmint lieto, lai palīdzētu Jums pārtraukt smēķēšanu, kad Jūs vēlaties to atmest. Šī ir ārstēšanas metode, ko sauc par nikotīna aizvietojošo terapiju (NAT). Nicorette Coolmint atvieglo nikotīna atmešanas simptomus, ieskaitot tieksmi, simptomus, kurus novēro, pārtraucot smēķēšanu. Kad Jūs pārtraucat nikotīna piegādāšanu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nicorette Coolmint aerosols 1mg, devā 13. 2 ml. Nicorette Coolmint lieto, lai palīdzētu Jums pārtraukt smēķēšanu, kad Jūs vēlaties to atmest. Šī ir ārstēšanas metode, ko sauc par nikotīna aizvietojošo terapiju (NAT). Nicorette Coolmint atvieglo nikotīna atmešanas simptomus, ieskaitot tieksmi, simptomus, kurus novēro, pārtraucot smēķēšanu. Kad Jūs pārtraucat nikotīna piegādāšanu ar cigarešu palīdzību Jūsu organismam, Jūs pārņem dažāda veida nepatīkamas sajūtas, ko sauc par atcelšanas simptomiem. Lietojot Nicorette Coolmint, Jūs varat novērst vai samazināt šīs nepatīkamās sajūtas un tieksmi pēc cigaretēm. Tas ir tāpēc, ka Jūs turpinat nodrošināt organismu ar mazu daudzumu nikotīna uz īsu laika periodu. Nicorette Coolmint nesatur darvu, oglekļa monoksīdu vai citus toksīnus, kas ir cigarešu dūmos. Lai palielinātu iespēju atmests smēķēšanu, Jums jāmeklē padoms un atbalsts, ja Jūs variet.

sastāvs

Aktīvās vielas: Viena aerosola deva atbrīvo 1 mg nikotīna. 

lietošana
Nicorette Coolmint nedrīkst lietot cilvēki, kuri jaunāki par 18 gadiem. Ārstēšanās laikā ar Nicorette Coolmint Jums pilnīgi jāpārtrauc smēķēšana. Zemāk parāda ieteicamos soļus, kā jālieto Nicorette Coolmint. 1. solis: no 1.-6. nedēļai Sāciet ar 1-2 aerosola devām tad, kad Jūs parasti izsmēķējat cigareti vai Jums ir tieksme smēķēt. Vispirms lietojiet vienu aerosola devu, bet, ja pēc dažām minūtēm vēlme nepazūd, lietojiet otru aerosola devu.  Ja ir nepieciešamas 2 devas, nākošās 2 devas var izsmidzināt pēc kārtas. Vairumam smēķētāju tas nozīmē apmēram 1-2 aerosola devas katras 30 minūtes līdz 1 stundai. Piemēram, ja Jūs vidēji dienā izsmēķējat 15 cigaretes, Jums jālieto 1-2 aerosola devas vismaz 15 reizes visas dienas garumā. Nelietojiet vairāk kā 2 aerosola devas vienā reizē vai 4 aerosola devas stundā. Maksimālā deva ir 64 aerosola devas 16 stundās jebkurā 24 stundu periodā.2. solis: no 7.-9. nedēļai. Sāciet samazināt aerosola devu skaitu dienā. Līdz 9. nedēļas beigām Jums jālieto PUSE no vidējā aerosola devu skaita dienā, ko lietojāt 1. solī.3. solis: no 10.-12. nedēļai. Turpiniet samazināt aerosola devu skaitu dienā tā, lai 12. nedēļas laikā Jūs nelietotu vairāk kā 4 aerosola devas dienā. Kad esat samazinājis līdz 2-4 aerosola devām dienā, Jums jāpārtrauc lietot Nicorette Coolmint. 
ražotājs

McNeil AB, Zviedrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 102 reizes