Nicorette Freshmint 2 mg, 30 košļājamās gumijas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nicorette Freshmint 2 mg, 30 košļājamās gumijas

Zīmols: Nicorette
11,44€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nicorette Freshmint 2 mg, 30 košļājamās gumijas Nicorette Freshmint košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas, samazinot tieksmi pēc nikotīna un atcelšanas simptomus, un tādejādi: sekmētu smēķēšanas pārtraukšanu tiem, kuri ir motivēti to darīt, palīdzētu smēķētājiem īslaicīgi atturēties no smēķēšanas, sekmētu smēķēšanas samazināšanu tiem, kuri nespēj vai nelabprāt vēlas atmest ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nicorette Freshmint 2 mg, 30 košļājamās gumijas Nicorette Freshmint košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas, samazinot tieksmi pēc nikotīna un atcelšanas simptomus, un tādejādi: sekmētu smēķēšanas pārtraukšanu tiem, kuri ir motivēti to darīt, palīdzētu smēķētājiem īslaicīgi atturēties no smēķēšanas, sekmētu smēķēšanas samazināšanu tiem, kuri nespēj vai nelabprāt vēlas atmest smēķēšanu.  
sastāvs
Aktīvās vielas: Nicorette Freshmint 2 mg košļājamā gumijaAktīvā(s) viela(s) ir nikotīna – sveķu komplekss 10 mg, kas atbilst 2 mg nikotīna. 
lietošana
Nicorette Freshmint 2 mg košļājamo gumiju lieto, ja Jūs izsmēķējat mazāk kā 20 cigaretes dienā vai smēķējat 30 minūšu laikā pēc pamošanās.Nepārsniegt noteikto devu. 
ražotājs

McNeil AB, Zviedrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 71 reizes