Nolpaza control 20mg, 14 šķīstošās tabletes | internetaptieka.lv
Nolpaza control 20mg, 14 šķīstošās tabletes | internetaptieka.lv
Nolpaza control 20mg, 14 šķīstošās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Nolpaza control 20mg, 14 šķīstošās tabletes

3,72€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nolpaza Control satur aktīvo vielu pantoprazolu, kas bloķē kuņģa skābi ražojošo sūkni. Tādā veidā tiek samazināts kuņģa skābes daudzums.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nolpaza Control lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, grēmu un skābes regurgitācijas) ārstēšanai pieaugušajiem.Atvilnis ir kuņģa skābes atpakaļplūsma barības vadā, kas var iekaist un kļūt sāpīgs. Tas Jums var izraisīt tādus simptomus kā sāpīgas dedzināšanas sajūta aiz krūšu kaula (grēmas), kas ceļas uz augšu līdz rīklei, un skāba garša mutē (skābes regurgitācija).Skābes atviļņa un grēmu simptomi Jums var izzust jau pēc pirmās Nolpaza Control lietošanas dienas, tomēr šīs zāles nav domātas, lai dotu tūlītēju atvieglojumu. Simptomu mazināšanai tabletes var būt jālieto 2–3 dienas pēc kārtas.Ja pēc divām nedēļām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvā viela ir pantoprazols. Katra zarnās šķīstošā tablete satur 20 mg pantoprazola (pantoprazola nātrija seskvihidrāta veidā). Citas sastāvdaļas ir mannīts, krospovidons (B tips), nātrija karbonāts, sorbīts (E420) un kalcija stearāts tabletes kodolā; hipromeloze, povidons, titāna dioksīds (E171), dzeltenais dzelzs oksīds (E172), propilēnglikols, metakrilskābes etilakrilāta kopolimēra (1:1) 30 % dispersija, nātrija laurilsulfāts, polisorbāts 80, makrogols 6000 un talks tabletes apvalkā.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā lietošanas instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Lietot vienu tableti dienā. Nepārsniegt ieteicamo devu – 20 mg pantoprazola dienā.Jums šīs zāles jālieto vismaz 2–3 dienas pēc kārtas. Kad simptomi pilnībā izzuduši, pārtrauciet Nolpaza Control lietošanu. Skābes atviļņa un grēmu simptomi Jums var izzust jau pēc pirmās Nolpaza Control lietošanas dienas, tomēr šīs zāles nav domātas, lai dotu tūlītēju atvieglojumu.
ražotājs

KRKA, d.d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 210 reizes