-25%
NoseFrida Bērnu nazālais aspirators, 1 gb. | internetaptieka.lv
Nateo DĀVANA
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

1 Atsauksmes

NoseFrida Bērnu nazālais aspirators, 1 gb.

6,67€ 5,00€

(Ietaupījums 1,67€)

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Jau no pirmājiem dzīves dienām bērnu nazalais aspirators NoseFrida® nodrošinās Jūsu mazuļiem brīvu elpošanu un līdz ar to labu apetīti un ciešu miegu.Jaundzimušam bērnam iesnas ir nopietna problēma. Atšķirībā no pieagušajiem mazie bērni neprot izšņaukt degunu. Aizlikts deguntiņš apgrūtina elpošanu, bērns sajūt diskomfortu: nevar gulēt, slikti ēd, niķojas.Mazuļa aizliktā deguna ...
Nateo DĀVANA

Nateo DĀVANA

Pērkot jebkuru produktu no kategorijas māmiņa un bērns, dāvanā Nateo Gummies paraudziņš.

Nateo D3 DĀVANA

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Par produktu

Jau no pirmājiem dzīves dienām bērnu nazalais aspirators NoseFrida® nodrošinās Jūsu mazuļiem brīvu elpošanu un līdz ar to labu apetīti un ciešu miegu.Jaundzimušam bērnam iesnas ir nopietna problēma. Atšķirībā no pieagušajiem mazie bērni neprot izšņaukt degunu. Aizlikts deguntiņš apgrūtina elpošanu, bērns sajūt diskomfortu: nevar gulēt, slikti ēd, niķojas.Mazuļa aizliktā deguna un apgrūtinošās elpošanas problemas Jums palīdzēs atrisināt NoseFrida® - vairākkārt lietojams bērnu nazālais aspirātors, kas radīts ērtai un drošai gļotu atsūkašanai no mazuļa deguntiņa. Aspirators ir veidots no caurulītes ar vāciņu, kurā uzkrājas gļotas, un no katetra, ar kura palīdzību veic gļotu atsūknēšanu. NoseFrida® aspiratoram ir klīniski pierādīta īpatnība – higiēniskais filtrs, kas pilnībā novērš gļotu un baktēriju iekļūšanas iespēju procedūru veicoša cilvēka mutē.NoseFrida® priekšrocības:viegla deguna tīrīšana un iespēja koriģēt sūkšanas jaudu;izstrādāts, patentēts un ražots Zviedrijā;izstrādāts Zviedrijas MAS institutā (auss, kakla un deguna instituts);klīniski testets Zviedrijā;drošs, evektīvs, higiēnisks;viekāršs lietošanā un kopšana;klīniski pieradīts – higiēniskais filtrs pilnībā novērš inficēšanas risku;speciāla caurulītes gala konstrūkcija novērš jebkādu kontaktu ar jūtīgo iekaisušo gļotādu pat gadījuma, ja bērns veic asas kustības;NoseFrida® maināmos filtrus Jūs varat iegādāties atsevišķi.
sastāvs
NoseFrida® iepakojumā ietilpst: 1 aspirators, 3 rezerves filtri un futlāris uzglabāšanai.
lietošana
Paņemiet mute NoseFrida® sarkano iemuti, caurulītes snīpīti ievietojiet mazuļa nāsi un izdariet sūkšanu. Pēc katras lietošanas reizes iztīriet NoseFrida® . Atvienojiet caurulīti un izskalojiet to ar karsto ūdeni un mazgašanas līdzekli, bet pēc tam ļaujiet caurulītei nožūt. Nomainiet filtru un pievienojiet caurulīti atpakaļ. Blivi noslēdziet caurulīti ar vāku, līdz izdzirdēsiet raksturīgu skaņu. Izmantojiet tikai gļotu tīrīšanai no mazuļa deguna. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 91 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Dora

19.05.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Iekārta ir ērta, droša, viegli lietojama un kopjama. Ir nomaināmi filtri.