Nova Verde 1.5mg/ml šķīdums, 240 ml | internetaptieka.lv
Nova Verde 1.5mg/ml šķīdums, 240 ml | internetaptieka.lv
Nova Verde 1.5mg/ml šķīdums, 240 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nova Verde 1.5mg/ml šķīdums, 240 ml

10,06€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nova Verde 1. 5mg/ml šķīdums, 240 ml NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumā ir nesteroīdais pretiekaisuma līdzeklis ar analgētiskām īpašībām. Lokāli lietojot, tam piemīt arī antiseptiskas īpašības ar vietēju anestētisku iedarbību. Aktīvā viela benzidamīna hidrohlorīds spēcīgi nomāc iekaisumu un mazina sāpes. Tas ātri iesūcas un sakrājas iekaisušajos audos, ātri novēršot ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nova Verde 1. 5mg/ml šķīdums, 240 ml NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumā ir nesteroīdais pretiekaisuma līdzeklis ar analgētiskām īpašībām. Lokāli lietojot, tam piemīt arī antiseptiskas īpašības ar vietēju anestētisku iedarbību. Aktīvā viela benzidamīna hidrohlorīds spēcīgi nomāc iekaisumu un mazina sāpes. Tas ātri iesūcas un sakrājas iekaisušajos audos, ātri novēršot iekaisuma radītos simptomus. NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumā tiek izmantots lokālai mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu (sāpju, apsarkuma vai tūskas) novēršanai, ārstējot, piemēram, faringītu, tonsilītu, glosītu, gingivītu vai stomatītu, kā arī konservatīvai ārstēšanai pēc zobu ekstrakcijas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Benzydamini hydrochloridum.  
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma skalot mutes dobumu pēc ēšanas 2–3 reizes dienā, katru reizi pa 20 – 30 sekundēm ar 15 ml (vienu ēdamkaroti) neatšķaidīta šķīduma. Šķīdumu nenorīt, pēc skalošanas izspļaut. Nepārsniegt ieteikto diennakts devu. Lietošana bērniem - NOVA VERDE šķīdumu mutes dobuma skalošanai nedrīkst lietot bērni līdz 12 gadu vecumam. Ja nav sasniegts rezultāts pēc 7 dienu ārstēšanas ar benzidamīnu, Jums jāsazinās ar ārstu. 
ražotājs

A.C.R.A.F. S.p.A., Itālija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 78 reizes