Novo-Passit šķīdums, 100 ml | internetaptieka.lv
Novo-Passit šķīdums, 100 ml | internetaptieka.lv
Novo-Passit šķīdums, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Novo-Passit šķīdums, 100 ml

7,79€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Novo-Passit šķīdums, 100 ml. Šīs zāles ir gvaifenezīna un ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību. Gvaifenezīns likvidē bailes un uztraukumu un atslābina skeleta (gludo) muskulatūru. Novo-Passit lieto, lai ārstētu nemieru bailes grūtsirdību nogurumu paaugstinātu uzbudināmību samazinātu koncentrēšanās spēju bezmiegu un nespēku atmiņas traucējumus. Novo-Passit var lietot kā papildlīdzekli: migrēnas terapijā ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Novo-Passit šķīdums, 100 ml. Šīs zāles ir gvaifenezīna un ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību. Gvaifenezīns likvidē bailes un uztraukumu un atslābina skeleta (gludo) muskulatūru. Novo-Passit lieto, lai ārstētu nemieru bailes grūtsirdību nogurumu paaugstinātu uzbudināmību samazinātu koncentrēšanās spēju bezmiegu un nespēku atmiņas traucējumus. Novo-Passit var lietot kā papildlīdzekli: migrēnas terapijā nervu sistēmas pārslodzes izsauktu galvassāpju psihosomātisku asinsvadu traucējumu ar neirocirkulāru distoniju neirogēnas dabas krampju un klimaktēriskā sindroma gadījumā. Novo-Passit lieto funkcionālu kuņģa zarnu trakta traucējumu, dispeptiska sindroma bez organiskiem bojājumiem, kairinātas resnās zarnas sindroma un organisku slimību, ar acīmredzamām neirozes pazīmēm, papildterapijā. Novo-Passit lieto ādas slimību, ko pavada nieze (atopiska ekzēma, nātrene u. c. ), gadījumā. Zāles var lietot pieaugušie, jaunieši un bērni no 12 gadu vecuma.
sastāvs
Aktīvās vielas: Novo-Passit šķidrais augu ekstrakts un gvaifenezīns. 1 ml šķīduma satur 77,5 mg Novo Passit šķidrā augu ekstrakta (Novo Passit extractum fluidum), kas sastāv no: parastā apiņa (Humulus lupulus), divirbuļu vilkābeles (Crataegus oxyacantha), divšķautņu asinszāles (Hypericum perforatum), ārstniecības melisas (Melissa officinalis), oranžsārtās pasifloras (Passiflora incarnate), melnā plūškoka (Sambucus nigra) un ārstniecības baldriāna (Valeriana officinalis) un 40 mg gvaifenezīna (Guaifenasinum) 
lietošana
Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 12 gadiem: parastā deva ir 5 ml zāļu 3 reizes dienā. Ja nepieciešams devu var palielināt līdz 10 ml 3 reizes dienā. Lai izvairītos no aizkavētas reakcijas efekta, ieteicams samazināt rīta un dienas devu uz pusi, līdz 2,5 ml, un pēc tam lietot 5 ml vakarā. Devu var mainīt atkarībā no pacienta atbildes reakcijas. Starplaiks starp lietošanas reizēm ir 4 – 6 stundas. Maksimālā dienas deva ir 30 ml (2,3 g Novo-Passit šķidrā ekstrakta/1,2 g gvaifenezīna). Šķīdumu, kas iepakots paciņās pa 5 ml jālieto visu uzreiz, šis iepakojums nav paredzēts atkārtotai lietošanai. Lai lietotu devas, kas lielākas/mazākas par 5 ml, jāizmanto šķīdums pudelēs (100 ml vai 200 ml), kur ir pieejama arī mērglāzīte. 
ražotājs

TEVA Czech Industries s.r.o., Čehijas Republika

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 194 reizes