Nurofen 200 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Nurofen 200 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Nurofen 200 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Nurofen 200 mg, 12 tabletes

Zīmols: Nurofen

2,54€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nurofen 200 mg, 12 tabletes Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes lieto, lai remdētu: galvassāpes muguras sāpes sāpīgas menstruācijas zobu sāpes neiralģiju reimatiskas sāpes ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Nurofen 200 mg, 12 tabletes Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes lieto, lai remdētu: galvassāpes muguras sāpes sāpīgas menstruācijas zobu sāpes neiralģiju reimatiskas sāpes muskuļu sāpes migrēnu saaukstēšanās un gripas simptomus, kā arī drudzi.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofēns. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes saskaņā ar ārsta vai farmaceita norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma: Norijiet 2 tabletes, uzdzerot ūdeni, pēc tam, ja nepieciešams, lietojiet vēl 1 vai 2 tabletes ik pēc 4 stundām. Starplaikam starp devām jābūt vismaz 4 stundām. Nelietojiet vairāk par 6 tabletēm (1200 mg) 24 stundu laikā. Nav piemērotas bērniem līdz 12 gadu vecumam. Ja pusaudžiem no 12 gadu vecuma zāles jālieto vairāk kā 3 dienas vai simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu. 
ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Lielbritānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 87 reizes