Nurofen 200 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Nurofen 200 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Nurofen 200 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nurofen 200 mg, 12 tabletes Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes lieto, lai remdētu: galvassāpes muguras sāpes sāpīgas menstruācijas zobu sāpes neiralģiju reimatiskas sāpes ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nurofen 200 mg, 12 tabletes Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes lieto, lai remdētu: galvassāpes muguras sāpes sāpīgas menstruācijas zobu sāpes neiralģiju reimatiskas sāpes muskuļu sāpes migrēnu saaukstēšanās un gripas simptomus, kā arī drudzi.

sastāvs

Aktīvās vielas: Ibuprofēns. 

lietošana
Vienmēr lietojiet Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes saskaņā ar ārsta vai farmaceita norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma: Norijiet 2 tabletes, uzdzerot ūdeni, pēc tam, ja nepieciešams, lietojiet vēl 1 vai 2 tabletes ik pēc 4 stundām. Starplaikam starp devām jābūt vismaz 4 stundām. Nelietojiet vairāk par 6 tabletēm (1200 mg) 24 stundu laikā. Nav piemērotas bērniem līdz 12 gadu vecumam. Ja pusaudžiem no 12 gadu vecuma zāles jālieto vairāk kā 3 dienas vai simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu. 
ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Lielbritānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 90 reizes