Nurofen 200 mg ārstnieciskais plāksteris, 2 gb. | internetaptieka.lv
Nurofen 200 mg ārstnieciskais plāksteris, 2 gb. | internetaptieka.lv
Nurofen 200 mg ārstnieciskais plāksteris, 2 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Nurofen 200 mg ārstnieciskais plāksteris, 2 gb.

Zīmols: Nurofen

9,23€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aktīvā viela ir ibuprofēns. Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL).  NPL maina organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Ārstnieciskais plāksteris vietēji piegādā ibuprofēnu sāpošā vietā nepārtraukti 24 stundu laikā pēc uzlīkšanas. Nurofen lieto īslaicīgi vietējai simptomātiskai sāpju ārstēšanai akūtu muskuļu pārpūles, vaisastiepumu gadījumā ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 27. maijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Aktīvā viela ir ibuprofēns. Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL).  NPL maina organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Ārstnieciskais plāksteris vietēji piegādā ibuprofēnu sāpošā vietā nepārtraukti 24 stundu laikā pēc uzlīkšanas. Nurofen lieto īslaicīgi vietējai simptomātiskai sāpju ārstēšanai akūtu muskuļu pārpūles, vaisastiepumu gadījumā pēc trulām traumām augšējas vai apakšējas ekstremitātes locītavas tuvumāpieaugušajiem vai pusaudžiem no 16 gadu vecuma.
sastāvs
Aktīvā viela ir ibuprofēns. Viens ārstnieciskais plāksteris satur 200 mg ibuprofēna.
lietošana
Pieaugušie un pusaudži no 16 gadu vecuma:Vienai devai atbilst viens ārstnieciskais plāksteris. Maksimālā dienas deva ir viens ārstnieciskais plāksteris 24 stundu laikā. Nelietojiet šīs zāles bērniem un pusaudžiem jaunākiem par 16 gadiem. Tikai lietošanai uz neskartas ādas.Pirms ārstnieciskā plākstera uzlikšanas ieteicams lietošanas vietu rūpīgi nomazgāt un nosusināt.Plāksteri var lietot jebkurā laikā dienā vai naktī, bet tas jānoņem un jāuzliek jauns plāksteris tajā pašā laikā nākamajā dienā. Plāksteris ir elastīgs un ērts lietošanā, pēc nepieciešamības to var uzlikt uz vai blakus locītavai, un tas netraucēs normālai kustībai. Nedrīkst:- griezt plāksteri, tas jālieto vesels;- lietot uz skartas vai bojātas ādas;- pārklāt ar citu plāksteri vai gaisu necaurlaidīgu apsēju;- slapināt plāksteri.1. Izņemiet plāksteri no paciņas, noplēšot/pārgriežot to pa marķēto līniju.2. Noņemiet plastmasas plēvi, kas marķēta ar (A), un uzlieciet līmējošo virsmu pāri sāpošai vietai.3. Noņemiet plastmasas plēvi, kas marķēta ar (B), un nedaudz izstiepjot plāksteri, izlīdziniet šo daļu uz ādas. 4. Noņemiet plastmasas plēvi, kas marķēta ar (C).5. Nedaudz izstiepjot plāksteri, izlīdziniet atlikušo ārstnieciskā plākstera daļu uz ādas. Ārstēšanas ilgums: Jums jālieto pēc iespējas mazākas devas īsāku laiku, kāds nepieciešams simptomu mazināšanai. Nelietojiet šīs zāles ilgāk par 5 dienām, ja vien ārsts nav ieteicis savādāk.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 160 reizes