Nurofen Antigrip, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Nurofen Antigrip, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Nurofen Antigrip, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Nurofen Antigrip, 12 tabletes

Zīmols: Nurofen

4,81€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nurofen Antigrip, 12 tabletes Nurofen Antigrip satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL līdzekļi sniedz atvieglojumu, mainot organisma atbildes reakciju pret augstu temperatūru, sāpēm un pietūkumu. Pseidoefedrīns pieder pie asinsvadus sašaurinošiem līdzekļiem, kas sašaurina deguna dobuma asinsvadus un atvieglo elpošanu. Nurofen Antigrip atbrīvo degunu un tā blakusdobumus ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nurofen Antigrip, 12 tabletes Nurofen Antigrip satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL līdzekļi sniedz atvieglojumu, mainot organisma atbildes reakciju pret augstu temperatūru, sāpēm un pietūkumu. Pseidoefedrīns pieder pie asinsvadus sašaurinošiem līdzekļiem, kas sašaurina deguna dobuma asinsvadus un atvieglo elpošanu. Nurofen Antigrip atbrīvo degunu un tā blakusdobumus, mazina smeldzošas sāpes, galvassāpes un drudzi, un atvieglo diskomforta sajūtu kakla sāpju gadījumā.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofēns un pseidoefedrīna hidrohlorīds. Viena tablete satur aktīvās vielas - 200 mg ibuprofēna (Ibuprofenum) un 30 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda (Pseudoephedrini hydrochloridum). 
lietošana
Pieaugušiem, gados vecākiem cilvēkiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma. Norijiet 2 tabletes, uzdzerot ūdeni, pēc tam, ja nepieciešams, lietojiet vēl 1 vai 2 tabletes ik pēc 4 stundām.Nelietojiet vairāk par 6 tabletēm 24 stundu laikā. Nav piemērotas bērniem līdz 12 gadu vecumam. Minimālā efektīvā deva jālieto pēc iespējas īsāku laiku, kāds nepieciešams simptomu mazināšanai. Ja zāles jālieto ilgāk par 5 dienām, jākonsultējas ar ārstu. 
ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Lielbritānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 202 reizes