Nurofen Forte Express 400 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Nurofen Forte Express 400 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Nurofen Forte Express 400 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Nurofen Forte Express 400 mg, 12 tabletes

Zīmols: Nurofen

4,19€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nurofen Forte Express satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Nurofen Forte Express lieto, lai remdētu: galvassāpes, muguras sāpes, sāpīgas menstruācijas, zobu sāpes, neiralģiju (nervu sāpes), un migrēnu;muskuļu sāpes, reimatiskas sāpes un mērenas artrīta sāpes;saaukstēšanās ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Nurofen Forte Express satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Nurofen Forte Express lieto, lai remdētu: galvassāpes, muguras sāpes, sāpīgas menstruācijas, zobu sāpes, neiralģiju (nervu sāpes), un migrēnu;muskuļu sāpes, reimatiskas sāpes un mērenas artrīta sāpes;saaukstēšanās un gripas simptomus, paaugstinātu temperatūru (drudzi).
sastāvs
Viena apvalkotā tablete satur 400 mg ibuprofēna, kas atbilst 512 mg ibuprofēna nātrija dihidrāta.Citas sastāvdaļas ir:Tabletes kodols: kroskarmelozes nātrija sāls (E458), ksilīts (E967), mikrokristāliskā celuloze (E460), magnija stearāts (E572), koloidālais bezūdens silīcija dioksīds (E551).Pārklājuma sastāvdaļas: karmelozes nātrija sāls (E466), talks (E553b), akācijas sveķi (E414), saharoze, titāna dioksīds (E171), makrogols 6000.Tabletes apdrukas tinte: sarkanā apdrukas tinte satur šellaku, sarkano dzelzs oksīdu (E172), propilēnglikolu, amonija hidroksīdu un simetikonu.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Pieaugušajiem, gados vecākiem cilvēkiem un bērniem no 12 gadu vecuma iekšķīgai lietošanai.Lietojiet 1 tableti, uzdzerot glāzi ūdens.Pēc tam, ja nepieciešams, lietojiet vēl 1 tableti ik pēc 4 stundām.Jāievēro vismaz 4 stundu intervāls starp devām un nelietojiet vairāk par 3 tabletēm (1200 mg) 24 stundu laikā.Nav piemērotas bērniem līdz 12 gadu vecumam.Ja pusaudžiem no 12 gadu vecuma zāles jālieto ilgāk par 3 dienām vai simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu.Pacientiem ar jutīgu kuņģi zāles jālieto ēšanas laikā vai pēc ēšanas.Šīs zāles paredzētas īslaicīgai lietošanai.Minimālā efektīvā deva jālieto pēc iespējas īsāku laiku. Tas samazina nevēlamo blakusparādību risku. Ja simptomi saglabājas vai pastiprinās vai parādās jauni simptomi, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.Nelietojiet Nurofen Forte Express ilgāk par 10 dienām, ja vien ārsts nav ieteicis.
ražotājs

Reckitt Benckiser, Lielbritānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 82 reizes