Nutricia Cubitan ar vaniļas garšu, 4 x 200 ml | internetaptieka.lv
Nutricia Cubitan ar vaniļas garšu, 4 x 200 ml | internetaptieka.lv
Nutricia Cubitan ar vaniļas garšu, 4 x 200 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

1 Atsauksmes

Nutricia Cubitan ar vaniļas garšu, 4 x 200 ml

Zīmols: Nutricia

15,12€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika. Cubitan ir produkts ar augstu enerģētisko vērtību un augstu olbaltumvielu saturu. Satur arginīnu un īpašus mikroelementus un vitamīnus. Uztura režīms dažāda veida hronisku brūču un nedzīstošu čūlu gadījumos. Nesatur lipekli. Iepakots aizsargatmosfērā. Apstrādāts īpaši augstā temperatūrā (UHT).Svarīga informācija Tikai enterālai lietošanai. Nav paredzēts parenterālai lietošanai. Produkts ...

Par produktu

Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika. Cubitan ir produkts ar augstu enerģētisko vērtību un augstu olbaltumvielu saturu. Satur arginīnu un īpašus mikroelementus un vitamīnus. Uztura režīms dažāda veida hronisku brūču un nedzīstošu čūlu gadījumos. Nesatur lipekli. Iepakots aizsargatmosfērā. Apstrādāts īpaši augstā temperatūrā (UHT).Svarīga informācija Tikai enterālai lietošanai. Nav paredzēts parenterālai lietošanai. Produkts lietojams veselības aprūpes speciālistu uzraudzībā. Produktu nedrīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Nav paredzēts bērniem līdz 3 gadu vecumam. 3-17 gadu veciem bērniem un pusaudžiem lietot piesardzīgi. Nav ieteicams kritiski slimiem pacientiem.
sastāvs
Govs piena olbaltumvielas, ūdens, maltodekstrīns, cukurs, augu eļļas (rapšu eļļa, saulespuķu eļļa), L-arginīns, skābuma regulētājs (citronskābe), aromatizētājs, nātrija L-askorbāts, karotinoīdi (satur soju): beta karotīns, tomātu likopēna oleosveķi, luteīns; magnija hidrogēnfosfāts, emulgators (sojas lecitīns),  holīna hlorīds, dikālija hidrogēnfosfāts, DL-alfa-tokoferols, kālija hlorīds, kālija citrāts, magnija hidroksīds, dzelzs laktāts, cinka sulfāts, kālija hidroksīds, vara glikonāts, mangāna sulfāts,  nātrija hlorīds, nikotīnamīds, kalcija D-pantotenāts, piridoksīna hidrohlorīds, riboflavīns, tiamīna hidrohlorīds, nātrija fluorīds,  retinilacetāts, pteroilmonoglutamīnskābe, nātrija selenīts,  hroma hlorīds, nātrija molibdāts, kālija jodīds, fitomenadions, D-biotīns, holekalciferols, ciānkobalamīns.
lietošana
Tikai enterālai lietošanai. Nav paredzēts parenterālai lietošanai. Produkts lietojams veselības aprūpes speciālistu uzraudzībā. Produktu nedrīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Nav paredzēts bērniem līdz 3 gadu vecumam. 3-17 gadu veciem bērniem un pusaudžiem lietot piesardzīgi. Nav ieteicams kritiski slimiem pacientiem.
ražotājs

N.V. Nutricia,Nīderlande.

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 78 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Skaidrite Stikute

18.02.2024
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Labas kvalitātes