Oilesen forte Vit D3 4000IU, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Oilesen forte Vit D3 4000IU, 60 kapsulas

Zīmols: Oilesen
14,22€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Četras reizes lielāks D3 vitamīna daudzums ar kaņepju sēklu eļļu imūnsistēmas, kaulu, muskuļu uzturēšanai, kuriem ir diagnosticēts vitamīna D deficīts. Oilesen® FORTE VITAMĪNS D3 4000 - uztura bagātinātājs, kas paredzēts uztura bagātināšanai ar vitamīnu D3 pusaudžiem un pieaugušajiem, tajā skaitā no 60 gadu vecuma, kuriem ir diagnosticēts vitamīna D deficīts ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Četras reizes lielāks D3 vitamīna daudzums ar kaņepju sēklu eļļu imūnsistēmas, kaulu, muskuļu uzturēšanai, kuriem ir diagnosticēts vitamīna D deficīts. Oilesen® FORTE VITAMĪNS D3 4000 - uztura bagātinātājs, kas paredzēts uztura bagātināšanai ar vitamīnu D3 pusaudžiem un pieaugušajiem, tajā skaitā no 60 gadu vecuma, kuriem ir diagnosticēts vitamīna D deficīts, un kuri reti uzturas svaigā gaisā, izvairās no saules, kuru uzturs nav pilnvērtīgs vai sabalansēts. Vitamīns D palīdz samazināt kritienu, kas saistīti ar posturālu nestabilitāti un muskuļu vājumu, risku. Kritieni ir riska faktori kaulu lūzumiem vīriešiem un sievietēm no 60 gadu vecuma. Kaulu lūzumiem var būt vairāki riska faktori un izmaiņām vienā no šiem riska faktoriem var būt vai var arī nebūt labvēlīga ietekme. Labvēlīgu ietekmi panāk uzņemot 20 µg vitamīna D dienā no jebkādiem uztura avotiem.
sastāvs
Auksti spiesta kaņepju (Cannabis sativa L.) sēklu eļļa, attīrīta (59,3 %), želatīns, glicerīns (mitrumuzturētājs), ūdens, holekalciferols (vitamīns D3) (1,6 %).
lietošana
Pusaudžiem un pieaugušajiem, tajā skaitā no 60 gadu vecuma, ieteicams lietot 1 kapsulu dienā, ēdienreizes laikā.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 72 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi