Oilesen Vit D3 400IU pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

1 Atsauksmes

Oilesen Vit D3 400IU pilieni, 10 ml

Zīmols: Oilesen
2,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Paredzēts uztura bagātināšanai ar vitamīnu D3 zīdaiņiem, maziem bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kuriem ir diagnosticēts vitamīna D deficīts. Oilesen® VITAMĪNS D3 400 - uztura bagātinātājs, kas paredzēts uztura bagātināšanai ar vitamīnu D3 zīdaiņiem, maziem bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kuriem ir diagnosticēts vitamīna D deficīts, un kuri reti uzturas svaigā gaisā ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Paredzēts uztura bagātināšanai ar vitamīnu D3 zīdaiņiem, maziem bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kuriem ir diagnosticēts vitamīna D deficīts. Oilesen® VITAMĪNS D3 400 - uztura bagātinātājs, kas paredzēts uztura bagātināšanai ar vitamīnu D3 zīdaiņiem, maziem bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kuriem ir diagnosticēts vitamīna D deficīts, un kuri reti uzturas svaigā gaisā, izvairās no saules, kuru uzturs nav pilnvērtīgs utt. Vitamīns D veicina normālu kaulu un zobu, muskuļu darbības un imūnās sistēmas darbības uzturēšanu, kā arī normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos/patēriņu organismā. Vitamīns D ir nepieciešams normālai kaulu augšanai un attīstībai bērniem.
sastāvs
Pirmā spieduma (extra virgin) olīveļļa, dabīgas izcelsmes holekalciferols (vitamīns D3) (0,04 %).
lietošana
Ieteicams lietot 1 pilienu dienā uz ēdiena, dzērienā vai tieši mutē, izmantojot pilinātāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Ļoti svarīgi ievērot pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 106 reizes

5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Alīna Muzikante

16.03.2023