Olimp Labs Chela-Calcium, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Olimp Labs Chela-Calcium, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Olimp Labs Chela-Calcium, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Olimp Labs Chela-Calcium, 30 kapsulas

9,11€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Chela-Calcium D3 unikālā, jaunākās paaudzes organiskā kalcija formula satur patentētu, hipoalerģisku kalcija aminoskābes helātu Albical ar visaugstāko uzsūkšanās spēju un vispilnīgāko izmantošanu organismā, bagātinātu ar D3 vitamīnu. Viena kapsula satur 280mg tīrus kalcija jonus, kas bagātināti ar vitamīnu D3. Tikai šī unikālā organiskā kalcija forma - kalcija aminoskābes helāts Albical ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Chela-Calcium D3 unikālā, jaunākās paaudzes organiskā kalcija formula satur patentētu, hipoalerģisku kalcija aminoskābes helātu Albical ar visaugstāko uzsūkšanās spēju un vispilnīgāko izmantošanu organismā, bagātinātu ar D3 vitamīnu. Viena kapsula satur 280mg tīrus kalcija jonus, kas bagātināti ar vitamīnu D3. Tikai šī unikālā organiskā kalcija forma - kalcija aminoskābes helāts Albical nodrošina vispilnīgāko uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Kalcijs ir viena no galvenajām minerālvielām, kas nepieciešama ik dienas, visa mūža garumā: palīdz nodrošināt normālu asinsreci, muskuļu darbību, nervu impulsu pārvadi, nepieciešams kaulu un zobu veselības uzturēšanai, palīdz nodrošināt normālu gremošanas fermentu darbību.

sastāvs

1 kapsula satur:Albical™kalcija aminoskābes helāts (kalcija bisglicināts), tai skaitā 1076 mgtīrie kalcija joni 280 mg (35%*)Vitamīns D3 (holekalciferols) 1.67µg (33%*) 

lietošana
1-3 kapsulas dienā vai pēc ārsta norādījumiem, pēc ēšanas. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 80 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi