Olimp Labs Chela-Ferr Easy, 30 pulvera paciņas | internetaptieka.lv
Olimp Labs Chela-Ferr Easy, 30 pulvera paciņas | internetaptieka.lv
Olimp Labs Chela-Ferr Easy, 30 pulvera paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Olimp Labs Chela-Ferr Easy, 30 pulvera paciņas

Zīmols: Olimp Labs

14,99€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Olimp Labs Chela-Ferr Easy, 30 pulvera paciņas Jaunākās paaudzes organiska dzelzs - dzelzs aminoskābes helāts - Ferrochel palielinātā devā - visefektīvākā un vislabāk panesamā dzelzs forma ir efektīvs un drošs dzelzs avots normāla dzelzs līmeņa uzturēšanai un dzelzs deficīta mazināšanai sievietēm grūtniecības laikā. Ferrochel ir unikāls, organisks dzelzs-aminoskābes savienojums: piemīt ...

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Olimp Labs Chela-Ferr Easy, 30 pulvera paciņas Jaunākās paaudzes organiska dzelzs - dzelzs aminoskābes helāts - Ferrochel palielinātā devā - visefektīvākā un vislabāk panesamā dzelzs forma ir efektīvs un drošs dzelzs avots normāla dzelzs līmeņa uzturēšanai un dzelzs deficīta mazināšanai sievietēm grūtniecības laikā. Ferrochel ir unikāls, organisks dzelzs-aminoskābes savienojums: piemīt visaugstākā uzsūkšanās spēja un ļoti augsta bioefektivitāte, kontrolēta izmantošana visā organismā,augsta bioefektivitāte, pat pie mazām devām ātri palielina dzelzs rezerves organismā; laba panesamība - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, ko nodrošina dzelzs helāta īpašā ķīmiskā struktūra; drošs lietošanā - neizraisa alerģiskas reakcijas(GRAS sertifikāts, ASV Patents Nr. 7,838,042); uzņemtā pārtika un citi vitamīni /minerālvielas neietekmē dzelzs uzsūkšanās spēju - var lietot jebkurā laikā un ar citiem vitamīniem/ minerālvielām; piemērots veģetāriešiem/ vegāniem (Kosher (Parve-Kosher) and GMO-free sertifikāti). Pietiekošam dzelzs daudzumam grūtniecības laikā ir būtiska loma sievietes un gaidāmā mazuļa veselībā, jo dzelzs: veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos un nodrošina normālu skābekļa transportēšanu organismā; sekmē normālas kognitīvās funkcijas un palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu; veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. C vitamīns uzlabo dzelzs uzsūkšanos.
sastāvs
Cukurs, dzelzs (III) pirofosfāts, aromatizētāji, maltodekstrīns, citronskābe (skābuma regulētājs), L-askorbīnskābe, dzelzs bisglicināts (dzelzs aminoskābes helāts Ferrochel® TRAACS®), silīcija dioksīds (pretsalipes viela).  
lietošana
Ieteicams normāla dzelzs līmeņa uzturēšanai un dzelzs deficīta mazināšanai sievietēm grūtniecības laikā. Pa 1 pulverim dienā, pēc ēšanas, ieberot tieši mutē/ uz mēles. Var izsķīdināt nelielā daudzumā ūdens/sulas un izdzert vai pēc ārsta norādījumiem. Piemērots veģetāriešiem, vegāniem. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 86 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi