Olimp Labs Forsen Fast Melatonin, 30 gb. | internetaptieka.lv
Olimp Labs Forsen Fast Melatonin, 30 gb. | internetaptieka.lv
Olimp Labs Forsen Fast Melatonin, 30 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Olimp Labs Forsen Fast Melatonin, 30 gb.

Zīmols: Olimp Labs

10,50€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Jaunākās paaudzes melatonīna produkts – mutē šķīstošu tablešu formā – ātrākai iemigšanai un veselīgam, dabīgam miegam. Melatonīns ir dabīgs “miega bioregulators” – hormons, ko cilvēka organismā izdala epifīze; šo procesu organismā tieši regulē dienas un nakts cikli. Melatonīns piedalās miega un nomoda ritmu regulēšanā. Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku* ...

Par produktu

Jaunākās paaudzes melatonīna produkts – mutē šķīstošu tablešu formā – ātrākai iemigšanai un veselīgam, dabīgam miegam. Melatonīns ir dabīgs “miega bioregulators” – hormons, ko cilvēka organismā izdala epifīze; šo procesu organismā tieši regulē dienas un nakts cikli. Melatonīns piedalās miega un nomoda ritmu regulēšanā. Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku*, kā arī atvieglot ar diennakts bioritma izjaukšanu saistītās sajūtas**(ceļojot, ilgstoši lidojot, mainot laika zonas; darbs maiņās, kas izjauc dabīgo diennakts ritmu). Pateicoties produkta inovatīvajai formai – mutē šķīstošas tabletes – tabletes izkūst mutē momentāni, melatonīns uzsūcās daudz ātrāk nekā parasto tablešu vai kapsulu formā; nav nepieciešams ūdens uzdzeršanai, jo tablete ir ar patīkamu citrusu garšu.
sastāvs
 Melatonīns - 1 mg ,Mannīts, Polivinilpolipirolidons (E1202) ,Mikrokristāliskā celuloze (E460i), Sorbīts (E420) ,Taukskābju magnija sāļi (E470b) , Silīcija dioksīds (551) , Aromatizētāji , Citronskābe (E330) , Polivinilpirolidons (E1201) ,Acesulfāms K (E950) , Sukraloze (E955) 
lietošana
Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot vismaz 0,5 mg melatonīna ceļojuma pirmajā dienā neilgi pirms gulētiešanas un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī. Ieteicams lietot pieaugušajiem, ja ir grūtības iemigt un tas prasa ilgu laiku; ja ir izjaukts dabiskais diennakts ritms – darbs maiņās, ceļojot, mainot laika zonas u.c. Lietošana un devas: Pieaugušajiem pa 1 tabletei 30 minūtes pirms gulētiešanas – ļaut tabletei izšķīst mutē vai zem mēles. Nav ieteicams lietot grūtniecēm, mātēm, kuras baro bērnu ar krūti, bērniem un cilvēkiem ar autoimūnām slimībām. Piemērots veģetāriešiem.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 41 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi