Olimp Labs Gold Omega-3 1000 mg, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Olimp Labs Gold Omega-3 1000 mg, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Olimp Labs Gold Omega-3 1000 mg, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Olimp Labs Gold Omega-3 1000 mg, 60 kapsulas

11,80€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Gold Omega 3 Gold 1000 mgAugstvērtīga/ augsti koncentrēta zivju eļļa, kas satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes ļoti augstā koncentrācijā, dabīgā formā, kas nodrošina to labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Organismā šīs neaizstājamās taukskābes neveidojās, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu zivīm vai papildus zivju eļļas veidā. Regulāra omega ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Gold Omega 3 Gold 1000 mgAugstvērtīga/ augsti koncentrēta zivju eļļa, kas satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes ļoti augstā koncentrācijā, dabīgā formā, kas nodrošina to labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Organismā šīs neaizstājamās taukskābes neveidojās, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu zivīm vai papildus zivju eļļas veidā. Regulāra omega - 3 taukskābju lietošana uzturā ir nepieciešamas normālai un pilnvērtīgai organisma attīstībai, augšanai un darbībai. Omega - 3 nepiesātinātās taukskābes: DHS palīdz uzturēt normālu redzi un normālu smadzeņu darbību; Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg DHS. EPS un DHS veicina normālu sirds darbību; Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg EPS un DHS. lietojot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, DHS veicina normālu augļa un zīdaiņa smadzeņu un acu (redzes) attīstību;Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 200mg DHS, papildus ieteicamajai ikdienas omega-3 diennakts devai - 250mg EPS un DHS. Sastāvā ietvertais E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Omega-3 taukskābes zivju eļļas veidā ir svarīga ikdienas diētas sastāvdaļa ikvienam. Īpaši ieteicams lietot cilvēkiem ar paaugstinātu holesterīna līmeni, sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, vīriešiem pēc 35g. v. , smēķētājiem, vecākiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem, kuri maz lieto vai nelieto zivis uzturā. 1 kapsula Gold Omega 3 nodrošina optimālo diennaktī nepieciešamo omega - 3 taukskābju devu!

sastāvs

Koncentrēta zivju eļļa - 1000 mg• E vitamīns - 12 mg• glicerīns (E 422)• attīrīts ūdens• želatīns 

lietošana
1 kapsula dienā vai pēc ārsta norādījumiem, ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā. Bērniem līdz 2 gadu vecumam lietot nav ieteicams! 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 114 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi