Olimp Labs Gold-Vit D3 Junior vitamīni bērniem, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Olimp Labs Gold-Vit D3 Junior vitamīni bērniem, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Olimp Labs Gold-Vit D3 Junior vitamīni bērniem, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Olimp Labs Gold-Vit D3 Junior vitamīni bērniem, 30 tabletes

Zīmols: Olimp Labs
7,70€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Olimp Labs Gold-Vit D3 Junior, 30 tabletes GOLD-Vit D3 Junior ir jaunākās paaudzes D vitamīns garda pulvera veidā ar aveņu garšu paredzēts tiešai lietošanai - ieberot mutē/ uz mēles. Katra nelielā, mutē šķīstošā pulvera paciņa satur ieteicamo D3vitamīna diennakts devu bērniem un pusaudžiem - 800SV (20µg). GOLD-Vit D3 Junior ir ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Olimp Labs Gold-Vit D3 Junior, 30 tabletes GOLD-Vit D3 Junior ir jaunākās paaudzes D vitamīns garda pulvera veidā ar aveņu garšu paredzēts tiešai lietošanai - ieberot mutē/ uz mēles. Katra nelielā, mutē šķīstošā pulvera paciņa satur ieteicamo D3vitamīna diennakts devu bērniem un pusaudžiem - 800SV (20µg). GOLD-Vit D3 Junior ir drošs, viegli un ērti dozējams D vitamīna avots normāla D vitamīna līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai. D vitamīns nepieciešams normālai kaulu attīstībai un augšanai bērniem. D vitamīns, saukts arī par saules vitamīnu, organismā sintezējas ādā ultravioleto staru (UVS) jeb saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgs no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams uzņemt papildus ar uzturu. D vitamīns: palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību nodrošina normālu muskuļu darbību palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā veicina normālu imūnsistēmas darbību nepieciešams šūnu dalīšanās procesam Paredzēts lietošanai bērniem no 3 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem normāla D vitamīna līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai. Bērniem līdz 11 gadu vecumam vienlaikus nelietot citus D vitamīna preparātus. Īpaši ieteicams rudens-ziemas sezonā; ja maz uzturas saulē - jebkurā gadalaikā, kā arī pie palielinātas nepieciešamības pēc D vitamīna - intensīvas augšanas un attīstības periodā, pie lielas fiziskās slodzes.

sastāvs

Cukurs, skābuma regulētāji - citronskābe, nātrija karbonāts; pulverizētas avenes(satur aveņu pulveri 2,4%), holekalciferols, aromatizētājs.  

lietošana
1 paciņa dienā, tiešai lietošanai pēc ēdienreizes - atvērt paciņu un iebērt pulveri mutē/ uz mēles. Var izšķīdināt nelielā ūdens daudzumā un izdzert. 
ražotājs

Olimp Laborat.

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 52 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi