Par produktu

15mg Zn 2+ cinka katrā tabletē, sūkājamas tabletes/ pastilas ar augļu- piparmētras garšu.ZINXAVirTMImmuno ir jaunākās paaudzes kombinēta cinka formula sūkājamu tablešu/ pastilu veidā visaptverošai organisma aizsardzībai. Cinks organisma dabīgām aizsargspējām. Satur cinka glikonātu un patentētu, hipoalerģisku cinka aminoskābes helātu Albion® ilgstošai vispārējai iedarbībai. Unikālajiem organisko minerālvielu helātiem Albion® piemīt visaugstākā uzsūkšanās spēja un ļoti augsta bioefektivitāte, laba panesamība. Tie ir droši lietošanā - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, nav alerģiski; uzņemtā pārtika un citi vitamīni /minerālvielas neietekmē to uzsūkšanās spēju. Cinka glikonātam piemīt augsta lokāla (vietēja) iedarbība.Šīs sūkājamās tabletes/ pastilas ar 2 veidu cinka formām nodrošina cinka visaptverošu iedarbību - cinks sāk darboties jau lokāli - mutē, savukārt, lēnā cinka helāta jonu izdale nodrošina produkta ilgstošu vispārēju iedarbību.Viena pastila satur 15mg tīrus cinka jonus, kas nodrošina 150% no ieteicamās cinka diennakts devas.Cinks ir svarīga minerālviela, kas nepieciešama ik dienas, visa mūža garumā, jo piedalās daudzās svarīgās organisma funkcijās. Pierādīts, ka cinks: veicina normālu imūnsistēmas darbību; veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu; veicina normālu auglību un reprodukciju; palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs; nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, veicina normālu DNS sintēzi; palīdz uzturēt kaulu, ādas, matu un nagu veselību, kā arī palīdz uzturēt normālu redzi; palīdz nodrošināt normālu makroelementu, ogļhidrātu un taukskābju vielmaiņu, kā arī veicina normālu olbaltumvielu sintēzi.
sastāvs
Glikoze, cinka glikonāts, apjoma palielinātājs – celuloze; cinka bisglicināts (cinka aminoskābes helāts Albion® TRAACS®), aromatizētāji, stabilizētājs - polietilēnglikols; pretsalipes vielas - taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīds; saldinātāji – steviolglikozīdi, sukraloze, acesulfāms K. Pastilas masa: 475mg. Neto masa: 7,12g.(N15); 14,3g. (N30); 28,6 g.(N60).
lietošana
Lēnām nosūkāt 1 pastilu dienā pēc ēšanas. Pēc lietošanas apmēram 30 minūtes vajadzētu atturēties no ēšanas un dzeršanas.Pastilu garša ir raksturīga izmantotajām sastāvdaļām. Cinks, lietojot lokāli – sūkājot , izmaina garšas un taktīlās sajūtas uz neilgu laiku – sausuma, savelkoša sajūta uz mēles un mutē. Ar katru nākamo lietošanas reizi garšas sajūtu izmaiņas ir vieglāk tolerējamas.
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 50 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi