Ortis Methoddraine Detox Slim ar ķiršu garšu, 250 ml | internetaptieka.lv
Ortis Methoddraine Detox Slim ar ķiršu garšu, 250 ml | internetaptieka.lv
Ortis Methoddraine Detox Slim ar ķiršu garšu, 250 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Ortis Methoddraine Detox Slim ar ķiršu garšu, 250 ml

19,05€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ortis Methoddraine Detox Slim ar ķiršu garšu, 250 ml Augu izcelsmes produkts, kas palīdz regulēt tauku un ogļhidrātu vielu maiņu un samazināt ķermeņa svaru. Darbības mehānisms balstās uz 3 augu ekstraktu savstarpēju mijiedarbību: zaļo kafijas pupiņu ekstrakts satur hlorogēnskābi (CGA), kas organismā samazina glikozes uzsūkšanos, aizkavē cukuru pārvēršanos taukos un ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Ortis Methoddraine Detox Slim ar ķiršu garšu, 250 ml Augu izcelsmes produkts, kas palīdz regulēt tauku un ogļhidrātu vielu maiņu un samazināt ķermeņa svaru. Darbības mehānisms balstās uz 3 augu ekstraktu savstarpēju mijiedarbību: zaļo kafijas pupiņu ekstrakts satur hlorogēnskābi (CGA), kas organismā samazina glikozes uzsūkšanos, aizkavē cukuru pārvēršanos taukos un paātrina deponēto tauku sadegšanu sarkano vīnogu lapu ekstrakts satur P vitamīnu, kurš palīdz uzlabot asinsriti vēnās un kapilāros vīgriezes ekstrakts satur vielas, kas palīdz izvadīt no organisma lieko ūdeni un toksīnus.
sastāvs
Koncentrēta ābolu sula, skābo ķiršu sula, sausie augu ekstrakti: vīgriezes lakstu ekstr.,zaļo kafijas pupiņu ekstr., sarkano vīnogu lapu ekstr. Stabilizētājs-maltodekstrīns, aromatizētājs, ūdens. Produktam nav pievienoti cukurs, mākslīgie saldinātāji, konservanti. Nesatur glutēnu. 
lietošana
A) Lai palīdzētu samazināt svaru. Kūre - 14 dienas. Pirmās 7 dienas: 12 ml MethodDraine SLIM atšķaida vienā glāzē ūdens un izdzer pirms brokastīm. No 8.-14. dienai: 12 ml MethodDraine SLIM atšķaida vienā glāzē ūdens un dzer 2 reizes dienā - pirms brokastīm un pirms pusdienām. B) Svara stabilizācijai. 12 ml MethodDraine SLIM atšķaida vienā glāzē ūdens un 1 reizi izdzer pirms brokastīm. Tā - 20 dienas. Papildus ieteicams ik dienas izdzert 1,5 - 2 l ūdens. A) un B) Vienlaicīgi vēlams samazināt kaloriju daudzumu uzturā. Pirms lietošanas saskalot. Pēc atvēršanas glabāt ledusskapī, jo nesatur konservantus. Uzmanību! Personām, kas cieš no hipoglikēmijas, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Kursa laikā vajadzētu izvairīties no kofeīnu saturošu dzērienu lietošanas, jo kofeīns pazemina hlorogēnskābes (CGA) aktivitāti. Nelietot vairāk par 4 pudelēm bez pārtraukuma. Pēc 4. pudeles jābūt vismaz 2 nedēļu pārtraukumam. 
ražotājs

Laboratoires ORTIS, Beļģija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 110 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi