Ortofēna gels 10mg/g, 40 g | internetaptieka.lv
Ortofēna gels 10mg/g, 40 g | internetaptieka.lv
Ortofēna gels 10mg/g, 40 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ortofēna gels 10mg/g, 40 g

Zīmols: Ortofen
6,08€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ortofēna 10mg/g gela aktīvā viela nātrija diklofenaks ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis, kura darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu biosintēzes kavēšanu. Tas mazina sāpes un pazemina iekaisuma radīto temperatūru. Terapeitiskās indikācijas: locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvas slimības, iekaisumi un tūskas (gan locītavu, gan mīksto audu), reimatiskas slimības, sporta un sadzīves ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Ortofēna 10mg/g gela aktīvā viela nātrija diklofenaks ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis, kura darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu biosintēzes kavēšanu. Tas mazina sāpes un pazemina iekaisuma radīto temperatūru. Terapeitiskās indikācijas: locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvas slimības, iekaisumi un tūskas (gan locītavu, gan mīksto audu), reimatiskas slimības, sporta un sadzīves traumas - sāpju gadījumos.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir nātrija diklofenaks (INN: Diclofenacum natricum) 10 mg/g. 

lietošana
Sāpīgajai vietai uzliek 2 – 4 g gela (virsmas laukumam 400 – 800 cm2) un viegli iemasē ādā. Procedūru var atkārtot 3 – 4 reizes dienā. Ārstēšanās ilgums līdz 14 dienām (osteoartrīta ārstēšanas gadījumā līdz 28 dienām). Gados veciem cilvēkiem, pacientiem ar nieru darbības traucējumiem un pacientiem ar aknu darbības traucējumiem Ortofēna 10 mg/g gelu jālieto uzmanīgi, jo preparāta aktīvā viela tiek metabolizēta aknās. 
ražotājs

SIA “LMP”, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 98 reizes