Otipax ausu pilieni, 16 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Otipax ausu pilieni, 16 g

Zīmols: Otipax

Drīz būs

Otipax ausu pilieni - šķīdums, kas iepilināms ārējā auss kanālā. Tas pieejams dzeltenas krāsas stikla flakonā ar mīkstu plastmasas pilinātāju. Otipax flakonā ir 16 g šķīduma. Otipax ausu pilieni paredzēti lokālai simptomātiskai pretsāpju terapijai vidusauss iekaisuma gadījumā, ja nav bojāta bungādiņa: akūts vidusauss iekaisums; gripas vīrusu izraisīts vidusauss iekaisums barotraumatiskais ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Otipax ausu pilieni - šķīdums, kas iepilināms ārējā auss kanālā. Tas pieejams dzeltenas krāsas stikla flakonā ar mīkstu plastmasas pilinātāju. Otipax flakonā ir 16 g šķīduma. Otipax ausu pilieni paredzēti lokālai simptomātiskai pretsāpju terapijai vidusauss iekaisuma gadījumā, ja nav bojāta bungādiņa: akūts vidusauss iekaisums; gripas vīrusu izraisīts vidusauss iekaisums barotraumatiskais vidusauss iekaisums.
sastāvs
Aktīvās vielas: Fenazons (Phenazonum) un lidokaīna hidrohlorīds (Lidocaini hydrochloridum). 1 g ausu pilienu šķīduma satur 40 mg fenazona un 10 mg lidokaīna hidrohlorīda.
lietošana
Lai izvairītos no nepatīkamas sajūtas, pirms lietošanas sasildiet pudelīti rokās.Ieteicamā deva ir 4 pilieni 2–3 reizes dienā auss ārējā ejā. 
ražotājs

BIOCODEX, Francija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 71 reizes