Panangin 316 mg / 280 mg apvalkotās tabletes, 30 gb. | internetaptieka.lv
Panangin 316 mg / 280 mg apvalkotās tabletes, 30 gb. | internetaptieka.lv
Panangin 316 mg / 280 mg apvalkotās tabletes, 30 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Panangin 316 mg / 280 mg apvalkotās tabletes, 30 gb.

Zīmols: Panangin

9,99€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Panangin 316 mg / 280 mg apvalkotās tabletes.Panangin ir minerālvielu piedeva, kas satur magniju un kāliju, kas ir svarīgi intracelulārie katjoni. Tiem ir nozīmīga loma dažādos vielmaiņas procesos, kā arī nervu, muskuļu un sirds un asinsrites sistēmas darbībā.Panangin var lietot magnija un kālija deficīta profilaksei nepietiekamas jonu uzņemšanas vai ievērojama ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. jūlijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Panangin 316 mg / 280 mg apvalkotās tabletes.Panangin ir minerālvielu piedeva, kas satur magniju un kāliju, kas ir svarīgi intracelulārie katjoni. Tiem ir nozīmīga loma dažādos vielmaiņas procesos, kā arī nervu, muskuļu un sirds un asinsrites sistēmas darbībā.Panangin var lietot magnija un kālija deficīta profilaksei nepietiekamas jonu uzņemšanas vai ievērojama elektrolītu zuduma (ilgstoša diurētisku vai caurejas līdzekļu lietošana, caureja vai citi iemesli) gadījumā. 
sastāvs
Aktīvās vielas ir: katra apvalkotā tablete satur 316 mg kālija aspartāta (hemihidrāta veidā, kālija joni (K+)= 72,4 mg) un 280 mg magnija aspartāta (tetrahidrāta veidā, magnija joni (Mg2+) = 23,6 mg).Citas sastāvdaļas ir: Tabletes kodols: kukurūzas ciete, talks, magnija stearāts, kartupeļu ciete, povidons K-30, koloidāls bezūdens silīcija dioksīds. Tabletes apvalks: talks, butilētais metakrilāta kopolimērs (Eudragit E), titāna dioksīds (E171), makrogols 6000.
lietošana
Ieteicamā deva ir 1 apvalkotā tablete trīs reizes dienā, ja vien ārsts nav nozīmējis citādi.Dienas devu nedrīkst palielināt.Kuņģa skābe var samazināt zāļu efektivitāti, un tādēļ Panangin ieteicams lietot pēc ēšanas.
ražotājs

Gedeon Richter Plc., Ungārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 92 reizes