Panzilan 20 mg, 14 tabletes | internetaptieka.lv
Panzilan 20 mg, 14 tabletes | internetaptieka.lv
Panzilan 20 mg, 14 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Panzilan 20 mg, 14 tabletes

Zīmols: Panzilan

4,38€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Panzilan 20 mg, 14 tabletes Panzilan aktīvā viela ir pantoprazols, kas nobloķē „sūkni", kas veido kuņģa skābi. Līdz ar to samazinās kuņģī veidotās skābes daudzums. Panzilan lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, dedzināšanu aiz krūšu kaula, skābes regurgitācija) ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes plūsma no kuņģa atpakaļ uz barības vadu, kur ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Panzilan 20 mg, 14 tabletes Panzilan aktīvā viela ir pantoprazols, kas nobloķē „sūkni", kas veido kuņģa skābi. Līdz ar to samazinās kuņģī veidotās skābes daudzums. Panzilan lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, dedzināšanu aiz krūšu kaula, skābes regurgitācija) ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes plūsma no kuņģa atpakaļ uz barības vadu, kur tādēļ rodas iekaisums un sāpes. Tas var izraisīt Jūsu simptomus, piemēram, sāpīgu dedzināšanas sajūtu krūtīs, kas izstaro uz rīkli (dedzināšana aiz krūšu kaula), un skābu garšu mutē (skābes regurgitācija). Skābes atviļņa simptomi un dedzināšana aiz krūšu kaula var sākt mazināties jau pēc vienas Panzilan terapijas dienas, taču šīs zāles nenodrošina tūlītēju simptomu izzušanu. Lai atvieglotu simptomus, tabletes var būt jālieto 2 - 3 dienas pēc kārtas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir pantoprazols (Pantoprazolum). Katra zarnās šķīstošā tablete satur 20 mg pantoprazola (pantoprazola nātrija seskvihidrāta veidā). 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits teicis, vai tieši tā kā aprakstīts šajā lietošanas instrukcijā. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir viena tablete dienā. Nepārsniedziet ieteicamo devu 20 mg pantoprazola dienā. Jums jālieto šīs zāles vismaz 2 līdz 3 dienas pēc kārtas. Pārtrauciet Panzilan lietošanu, ja Jūsu simptomi pilnīgi izzuduši. Jūs varat sajust skābes atviļņa un dedzināšanas simptomu mazināšanos pat jau vienu dienu pēc Panzilan lietošanas, bet šīs zāles nav domātas tūlītējai simptomu mazināšanai. Ja Jūsu simptomi nav izzuduši pēc nepārtrauktas šo zāļu lietošanas 2 nedēļas, konsultējieties ar savu ārstu. Nekonsultējoties ar ārstu, nelietojiet Panzilan tabletes ilgāk par 4 nedēļām. Lietojiet tableti pirms maltītes, katru dienu vienā laikā. Jums jānorij tablete vesela, uzdzerot nedaudz ūdens. Tableti nedrīkst sakost vai smalcināt.  
ražotājs

G.L. Pharma GmbH, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 147 reizes