Papilocare vaginālais gēls 5 ml, 7 gb. | internetaptieka.lv
Papilocare vaginālais gēls 5 ml, 7 gb. | internetaptieka.lv
Papilocare vaginālais gēls 5 ml, 7 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Papilocare vaginālais gēls 5 ml, 7 gb.

Zīmols: Papilocare

28,81€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Reepitelizācijas gels dzemdes kakla transformācijas zonai CPV (cilvēka papilomas vīrusa) izraisītu bojājumu profilaksei un adjuvantai terapijai.Lietošanas rekomendācijas. Šis ārstniecības izstrādājums noderēs: - dzemdes kakla transformācijas zonu kontrolei un reepitelizācijai, lai novērstu CPV izraisītu zemas pakāpes daudzkārtainā plakanā epitēlija bojājumu (LSIL) risku;- kā CPV izraisītu intraepiteliālu bojājumu adjuvantā terapija;- dzemdes kakla ...

Par produktu

Reepitelizācijas gels dzemdes kakla transformācijas zonai CPV (cilvēka papilomas vīrusa) izraisītu bojājumu profilaksei un adjuvantai terapijai.Lietošanas rekomendācijas. Šis ārstniecības izstrādājums noderēs: - dzemdes kakla transformācijas zonu kontrolei un reepitelizācijai, lai novērstu CPV izraisītu zemas pakāpes daudzkārtainā plakanā epitēlija bojājumu (LSIL) risku;- kā CPV izraisītu intraepiteliālu bojājumu adjuvantā terapija;- dzemdes kakla un maksts gļotādā lokalizētu bojājumu dzīšanas un reepitelizācijas sekmēšanai;- dzemdes kakla un maksts gļotādā lokalizētas kserozes ārstēšanai;- maksts mikrofloras līdzsvara atjaunošanai;- maksts veselības uzlabošanai;- lai veicinātu ātru tādu bojājumu dzīšanu, kas radušies, kasot niezošas vietas.Bojājumiem, kas izraisa vieglu un/vai spēcīgu niezi: veido aizsargplēvīti, kas ātri mazina diskomfortu un rada piemērotus apstākļus dabiskā dzīšanas procesa pastiprināšanai.
lietošana
Ievietojiet vienreizēju devu saturošo tūbiņu maksts rajonā, vislabāk pirms gulētiešanas. Saspiediet iepakojumu, lai iztukšotu tā saturu, un uzmanīgi izņemiet. Nav nepieciešams skalot. Izmetiet vienreizēju devu saturošo tūbiņu.Produktu ieteicams lietot reizi dienā 21 dienu un pēc tam katru otro dienu atbilstoši ārsta norādījumiem.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 117 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi