Paracetamols Ratiopharm 250mg, 10 supozitoriji | internetaptieka.lv
Paracetamols Ratiopharm 250mg, 10 supozitoriji | internetaptieka.lv
Paracetamols Ratiopharm 250mg, 10 supozitoriji | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Paracetamols Ratiopharm 250mg, 10 supozitoriji

Zīmols: Paracetamol
5,68€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Paracetamol-ratiopharm 250 mg, 10 supozitoriji Paracetamols, 1 supozitorijs Paracetamol-Ratiopharm 250 mg supozitoriji satur 250 mg paracetamola. šīs zāles paredzētas bērniem vecumā no 2 līdz 8 gadiem. Paracetamol-Ratiopharm supozitorijus lieto, lai ārstētu: vieglas un vidēji stipras sāpes drudzi Bez konsultēšanās ar ārstu vai zobārstu Paracetamol-Ratiopharm supozitorijus drīkst lietot tikai 3 dienas ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Paracetamol-ratiopharm 250 mg, 10 supozitoriji Paracetamols, 1 supozitorijs Paracetamol-Ratiopharm 250 mg supozitoriji satur 250 mg paracetamola. šīs zāles paredzētas bērniem vecumā no 2 līdz 8 gadiem. Paracetamol-Ratiopharm supozitorijus lieto, lai ārstētu: vieglas un vidēji stipras sāpes drudzi Bez konsultēšanās ar ārstu vai zobārstu Paracetamol-Ratiopharm supozitorijus drīkst lietot tikai 3 dienas un šajā instrukcijā norādītajās devās.
sastāvs
Aktīvās vielas: Paracetamols. 
lietošana
Paracetamol-ratiopharm 250 mg supozitoriju lietošana13 līdz 16 kg 2 līdz 4 gadi 1 supozitorijs 3 reizes dienā (maksimālā deva)17 līdz 25 kg 4 līdz 8 gadi 1 supozitorijs 4 reizes dienā (maksimālā deva)Maksimālo dienas devu (24 stundās) nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt, un laika intervālam līdz nākamās svecītes lietošanai (ja tas ir nepieciešams) jābūt vismaz 6 stundas. 
ražotājs

Ratiopharm GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 322 reizes