Paradontax Classic, 75 ml | internetaptieka.lv
Paradontax Classic, 75 ml | internetaptieka.lv
Paradontax Classic, 75 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Paradontax Classic Zobu pasta, 75 ml

5,79€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Palīdz novērst smaganu asiņošanu un smaganu iekaisumu. Zobu pasta ar speciālu āsrtniecības augu sastāvu. 5 ārstniecības augi un minerālsāls: ehināceja, mirre, kumelīte, ratānija, salvija un nātrija bikarbonāts. Paradontax ir zobu pasta ar aizsargājošu iedarbību. Palīdz novērst smaganu asiņošanu un iekaisumu, savairošanos smaganu kabatās. Parodontax tīra un neitralizē skābes, tādējādi aizsargājot ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Palīdz novērst smaganu asiņošanu un smaganu iekaisumu. Zobu pasta ar speciālu āsrtniecības augu sastāvu. 5 ārstniecības augi un minerālsāls: ehināceja, mirre, kumelīte, ratānija, salvija un nātrija bikarbonāts. Paradontax ir zobu pasta ar aizsargājošu iedarbību. Palīdz novērst smaganu asiņošanu un iekaisumu, savairošanos smaganu kabatās. Parodontax tīra un neitralizē skābes, tādējādi aizsargājot zobus un sagalbājot veselas smaganas. Parodontax unikālā ārstniecības augu garša ir saistīta ar augsto ārstniecības augu un minerāļsāļu saturu, pie šīs garšas var viegli pierast.

lietošana
Lietot uzliekot zirņa lieluma zobu pastu uz sausas zobu birtītes, ļaujot augiem sastāvā esošajiem augiem sajaukties ar siekalām, tādejādi veicinot labāku iedarbību. 
ražotājs

Stafford-Miller, Lielbritānija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 36 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi