Parodontax Fluoride zobu pasta, 75 ml | internetaptieka.lv
Parodontax Fluoride zobu pasta, 75 ml | internetaptieka.lv
Parodontax Fluoride zobu pasta, 75 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Parodontax Fluoride zobu pasta, 75 ml

Zīmols: Parodontax
6,66€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Palīdz novērst smaganu asiņošanu un smaganu iekaisumu. Zobu pasta ar speciālu āsrtniecības augu sastāvu. 5 ārstniecības augi un minerālsāls: ehināceja, mirre, kumelīte, ratānija, salvija un nātrija bikarbonāts. Parodontax ir zobu pasta ar aizsargājošu iedarbību. Palīdz novērst smaganu asiņošanu un iekaisumu, savairošanos smaganu kabatās. Parodontax neitralizē skābes, tādējādi aizsargājot zobus un ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Palīdz novērst smaganu asiņošanu un smaganu iekaisumu. Zobu pasta ar speciālu āsrtniecības augu sastāvu. 5 ārstniecības augi un minerālsāls: ehināceja, mirre, kumelīte, ratānija, salvija un nātrija bikarbonāts. Parodontax ir zobu pasta ar aizsargājošu iedarbību. Palīdz novērst smaganu asiņošanu un iekaisumu, savairošanos smaganu kabatās. Parodontax neitralizē skābes, tādējādi aizsargājot zobus un sagalbājot veselas smaganas. Parodontax ir unikāla ārstniecības augu garša, un pie tās var viegli pierast. Satur nātrija fluorīdu.

lietošana
Lietot uzliekot zirņa lieluma zobu pastu uz sausas zobu birtītes, ļaujot augiem sastāvā esošajiem augiem sajaukties ar siekalām, tādejādi veicinot labāku iedarbību. 
ražotājs

Stafford-Miller, Lielbritānija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 53 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi