Fantomalt, 400 g | internetaptieka.lv
Fantomalt, 400 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Fantomalt, 400 g

9,86€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pulverveida pārtikas produkts, kas lietojams kā papildu kaloriju avots. Lietojams kā papildu enerģijas avots, ja ir jāierobežo uzņemto olbaltumvielu vai tauku daudzums gadījumos, piemēram: olbaltumvielu vai tauku gremošanas un absorbcijas traucējumi; nieru mazspēja; aknu mazspēja; laktozes vai saharozes gremošanas un absorbcijas traucējumi. Fantomalt raksturojumsMaltodekstrīna, maltozes un glikozes maisījums. Sastāvā nav ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Pulverveida pārtikas produkts, kas lietojams kā papildu kaloriju avots. Lietojams kā papildu enerģijas avots, ja ir jāierobežo uzņemto olbaltumvielu vai tauku daudzums gadījumos, piemēram: olbaltumvielu vai tauku gremošanas un absorbcijas traucējumi; nieru mazspēja; aknu mazspēja; laktozes vai saharozes gremošanas un absorbcijas traucējumi. Fantomalt raksturojumsMaltodekstrīna, maltozes un glikozes maisījums. Sastāvā nav saharozes, fruktozes un galaktozes. Bez laktozes. Bez glutēna. Maza osmolaritāte salīdzinājumā ar mono un disaharīdiem. Viegli šķīstošs. Var bērt ēdienos un dzērienos, preparāts nemaina ēdiena garšu un smaržu. Produkts var tikt lietots kā papildu enerģijas avots zīdaiņu uzturā. Nav izmantojams kā vienīgais pārtikas uzturvielu avots. Nav paredzēts parenterālai lietošanai. Produktu var vārīt ar ēdienu vai dzērienu.
sastāvs
Maltodekstrīns. 
lietošana
Lietot tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Viena mērkarote (nolīdzināta) satur 5 g produkta, kas sniedz apmēram 19 kcal. Pirms lietošanas nomazgāt rokas, lietot tīrus virtuves piederumus, pārliecināties, ka iepakojuma virspuse ir tīra. Samaisiet nepieciešamo pulvera daudzumu ar pietiekošu daudzumu vēsa šķidruma, lai veidotos viendabīgas konsistences masa. Iemaisiet to ēdienā/dzērienā. Sagatavojiet lietošanai porciju un izlietojiet 2 stundu laikā. Neizmantoto ēdienu/dzērienu vienmēr izmest. Iepakojumu pēc atvēršanas cieši aizvērt, uzglabāt sausā un vēsā vietā (bet ne ledusskapī) un izlietot viena mēneša laikā. 
ražotājs

Apvienotā Karaliste

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 36 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi