Persen, 40 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Persen, 40 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Persen, 40 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Persen, 40 apvalkotās tabletes

Zīmols: Persen

8,16€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Persen ir augu preparāts ar vieglu nomierinošu iedarbību. Baldriāna saknēm ir raksturīga nomierinoša iedarbība. Tās atvieglo nervu spriedzes simptomus. Bezmiega gadījumā tās palīdz iemigt. Melisas lapas papildina šo zāļu nomierinošo iedarbību. Nomierinošajos augu preparātos piparmētras lapas tradicionāli lieto kopā ar baldriāna saknēm. Persen apvalkotās tabletes ir piemērotas pirmajam solim, ārstējot ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Persen ir augu preparāts ar vieglu nomierinošu iedarbību. Baldriāna saknēm ir raksturīga nomierinoša iedarbība. Tās atvieglo nervu spriedzes simptomus. Bezmiega gadījumā tās palīdz iemigt. Melisas lapas papildina šo zāļu nomierinošo iedarbību. Nomierinošajos augu preparātos piparmētras lapas tradicionāli lieto kopā ar baldriāna saknēm. Persen apvalkotās tabletes ir piemērotas pirmajam solim, ārstējot vieglus traucējumus, kad spēcīgāku nomierinošo līdzekļu lietošana nav racionāla. Persen ir ieteicams vieglas pārejošas garīgas spriedzes atvieglošanai (kā dienas sedatīvs garīgas spriedzes, nemiera un uzbudināmības gadījumos) un/vai gadījumos, kad ir īslaicīgi traucēta spēja iemigt.
sastāvs
Aktīvās vielas: Baldriāna sakņu, citronmētras lapu un piparmētras lapu sausie ekstrakti.Viena Persen apvalkotā tablete satur 35 mg baldriāna sausā ūdens-spirta ekstrakta (Valeriana officinalis L.) (4-7:1); ekstraģents – 70 % (tilp.) etilspirts.17,5 mg citronmētras lapu sausā ekstrakta (Melissa officinalis L.) (3-6:1); ekstraģents – 50 % (tilp.) etilspirts.17,5 mg piparmētras lapu sausā ekstrakta (Mentha piperita L.) (3-6:1); ekstraģents – 40 % (tilp.) etilspirts. 
lietošana
Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecumaGarīgas spriedzes, nemiera vai uzbudināmības gadījumos ir jālieto pa 3 - 4 Persen apvalkotām tabletēm 3 reizes dienā. Bezmiega gadījumā 3 - 4 Persen apvalkotās tabletes ir jālieto 1 stundu pirms gulētiešanas.Tabletes ir jāieņem, uzdzerot nedaudz ūdens, neatkarīgi no ēdienreizēm.Persen iedarbība sākas pakāpeniski. Lai panāktu optimālu terapijas efektivitāti, preparātu ir ieteicams nepārtraukti lietot vismaz 2 nedēļas.Terapijas ilgums nav ierobežots. Zāļu atkarības vai abstinences simptomi neparādās pat pēc ilgstošas terapijas ar ieteiktajām Persen devām.Ja pēc 14 dienām simptomi pastiprinās vai nesamazinās, konsultējieties ar ārstu. 
ražotājs

Sandoz d.d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 154 reizes