PERSKINDOL Thermo Hot Gel sildošais gels, 100 ml | internetaptieka.lv
PERSKINDOL Thermo Hot Gel sildošais gels, 100 ml | internetaptieka.lv
PERSKINDOL Thermo Hot Gel sildošais gels, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

PERSKINDOL Thermo Hot Gel sildošais gels, 100 ml

Zīmols: Perskindol

12,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

PERSKINDOL® THERMO HOT  sildošais gels ir piemērots sāpju atvieglošanai, mazina muguras, mugurkaula jostas daļas, sprandas un plecu spriedzi. To var izmantot kā papildu līdzekli akūtu sprandas sāpju (stīvuma), sēžas nerva iekaisuma vai lumbago ārstēšanā, kā arī, lai palīdzētu iesildīt muskuļus pirms sporta aktivitātēm. Tas stimulē asinsriti, atslābina muskuļus, mazina sāpes ...

Par produktu

PERSKINDOL® THERMO HOT  sildošais gels ir piemērots sāpju atvieglošanai, mazina muguras, mugurkaula jostas daļas, sprandas un plecu spriedzi. To var izmantot kā papildu līdzekli akūtu sprandas sāpju (stīvuma), sēžas nerva iekaisuma vai lumbago ārstēšanā, kā arī, lai palīdzētu iesildīt muskuļus pirms sporta aktivitātēm. Tas stimulē asinsriti, atslābina muskuļus, mazina sāpes un veicina atveseļošanās procesu. PERSKINDOL® THERMO HOT satur ēteriskās eļļas, kas sākumā atvēsina un nomierina, pēc tam intensīvi silda.
sastāvs
Izopropanols, ūdens, levomentols, ložņu goltjēras ēteriskā eļļa, apelsīnu ēteriskā eļļa, kampars, citronu ēteriskā eļļa, dietilēnglikola monoetilēteris, vanililbutilēteris, hidroksipropilceluloze.
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma: pēc vajadzības ierīvēt sāpīgās ķermeņa daļās vairākas reizes dienā.
ražotājs

SA VERFORA, Šveice

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 77 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi