Pharmaceris A Prebio Sensilique micelārais ūdens, 200 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Pharmaceris A Prebio Sensilique micelārais ūdens, 200 ml

Zīmols: Pharmaceris

15,19€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ieteicams sejas ādas attīrīšanai un dekoratīvās kosmētikas noņemšanai acu  zonā  īpaši jutīgas, tendētas uz alerģijām, ādas gadījumā. Veicina labvēlīgo baktēriju veidošanos, kas atrodas ādā. Tās novērš kairinājumu, līdzsvaro lipīdo slāni, novērš aknes uzplaiksnījumus, uzlabo epidermas stāvokli. Augstas molekulārās koncentrācijas hialuronskābe izlīdzina ādu un pasargā to no pārmērīga mitruma zuduma. Produkts ...

Par produktu

Ieteicams sejas ādas attīrīšanai un dekoratīvās kosmētikas noņemšanai acu  zonā  īpaši jutīgas, tendētas uz alerģijām, ādas gadījumā. Veicina labvēlīgo baktēriju veidošanos, kas atrodas ādā. Tās novērš kairinājumu, līdzsvaro lipīdo slāni, novērš aknes uzplaiksnījumus, uzlabo epidermas stāvokli. Augstas molekulārās koncentrācijas hialuronskābe izlīdzina ādu un pasargā to no pārmērīga mitruma zuduma. Produkts piemērots visu vecumu lietotājiem, kā arī kontaktlēcu lietotājiem. Dermatoloģiski testēts.
sastāvs
Immuno-prebiotic, hialuronskābe
lietošana
Ar šķīdumu samitrina vates plāksnīti un maigi attīra sejas ādu un acis. Atkārto līdz vates plāksnīte paliek tīra. Pēc tam uzklāj piemērotu Pharmaceris A līnijas krēmu.
ražotājs

DR.Irena Eris

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 42 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi