Pharmaceris S SPF50+ aizsargkrēms ādai ar paplašinātiem kapilāriem un rozāciju, 50 ml | internetaptieka.lv
Pharmaceris S SPF50+ aizsargkrēms ādai ar paplašinātiem kapilāriem un rozāciju, 50 ml | internetaptieka.lv
Pharmaceris S SPF50+ aizsargkrēms ādai ar paplašinātiem kapilāriem un rozāciju, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Pharmaceris S SPF50+ aizsargkrēms ādai ar paplašinātiem kapilāriem un rozāciju, 50 ml

Zīmols: Pharmaceris

25,94€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nodrošina ļoti augsta līmeņa aizsardzību pret intensīvu saules gaismu un kaitīgajiem UVA/UVB stariem, kā arī redzamās gaismas un infrasarkarkanās gaismas.  Krēms efektīvi pasargā no ādas krāsas izmaiņām, eritēmas, telangiektāzijas un hipersensitivitātes, ko izraisa saules iedarbība. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, ko izmanto plaša spektra filtros, un AntileuDNAprotect kompleksam, krēms aizsargā ādu no ...

Par produktu

Nodrošina ļoti augsta līmeņa aizsardzību pret intensīvu saules gaismu un kaitīgajiem UVA/UVB stariem, kā arī redzamās gaismas un infrasarkarkanās gaismas.  Krēms efektīvi pasargā no ādas krāsas izmaiņām, eritēmas, telangiektāzijas un hipersensitivitātes, ko izraisa saules iedarbība. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, ko izmanto plaša spektra filtros, un AntileuDNAprotect kompleksam, krēms aizsargā ādu no infrasarkanā starojuma un tā iedarbības, ieskaitot angioģenēzi un fotonovecošanos. Hesperidīns stiprina asinsvadu sieniņas un pasargā no kapilāru paplašināšanās. Krēms mitrina, baro un atjauno ādu, vienlaikus darbojoties pret sausumu un paaugstinātu jutību. 
sastāvs
Plaša spektra anti-UVA/UVB filtri un AntileuDNAprotect, hesperidīns, šī sviests
lietošana
Uzklājiet pietiekamu daudzumu krēma uz sejas 20-30 minūtes pirms saules iedarbības. Krēmu atkārtoti lietojiet ik pēc 2 stundām un katru reizi pēc mazgāšanās vai peldēšanās. Var lietot arī pēc estētiskās ķirurģijas procedūrām, pīlinga vai lāzerterapijas, kā arī dermatoloģisko procedūru laikā un pēc tām.
ražotājs

DR.Irena Eris

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 59 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi