Pharmaceris W DEPIGMENT-TONIQUE balinošs dermo-toniks sejai, 200 ml

Zīmols:

Pharmaceris
-35% Dāvana

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 107 reizes

Pharmaceris W DEPIGMENT-TONIQUE balinošs dermo-toniks sejai, 200 ml | internetaptieka.lv
Pharmaceris W DEPIGMENT-TONIQUE balinošs dermo-toniks sejai, 200 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
-35% Dāvana
Nuxe Merveillance Lift 15 ml DĀVANA
12,31€

18,94€

(35% atlaide)

30 dienu zemākā cena: 10,42€ (+19%)


Ir noliktavā

Atlikuši tikai 19

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 107 reizes


Toniks efektīvi noņem netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un sebumu, kā arī palīdz regulēt ādas pH līmeni, kā rezultātā āda kļūst gludāka, ievērojami gaišāka un mirdzošāka.
Apraksts
Nuxe Merveillance Lift 15 ml DĀVANA

Nuxe Merveillance Lift 15 ml DĀVANA

Pērkot jebkuru sejas kopšanas produktu, dāvanā saņemsiet Nuxe Merveillance Lift 15 ml sejas krēma paraugu. Dāvana automātiski tiks pievienota pirkumu grozam. Dāvanas nesummējas, par vienu pirkumu iespējams iegūt vienu dāvanu.

NUXE Merveillance lift PARAUDZIŅŠ

Dāvana

Ātra bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde Latvijā pasūtījumiem virs 9,99 €. Lasīt vairāk

Express piegāde

Piegāde Rīgā dažu stundu laikā

Piegāde visā Baltijā

Ātri un droši

Pasūtījuma saņemšana aptiekā 3h laikā

Saņem SMS un dodies pakaļ pasūtījumam


100% Droši maksājumi!

mastercard visa apple_pay google_pay
Swedbank AS AS Citadele banka Luminor Bank AS Revolut Bank UAB SEB Banka AS

Ieteicams ādai ar pigmentācijas plankumiem, ar nevienmērīgu ādas toni, blāvai, ar novecošanās pazīmēm, kā arī ādai ar tumšiem plankumiem, ko radījusi saules iedarbība. Glikolskābei ir spēcīga pīlinga iedarbība un tā regulē keratinizāciju, efektīvi noņemot atmirušās epidermas šūnas.Tas redzami izlīdzina ādu, samazinot krāsas izmaiņas. Tonikam piemīt mitrinošs efekts, mazinot pārmērīgas ādas savilkšanas un sausuma sajūtu. Nesatur ziepes un alkoholu.

Ražotājs

DR.Irena Eris, PL

Lietojiet no rīta un vakarā pirms gulētiešanas. Uzklājiet uz tīras ādas, iemasējiet ar pirkstiem vai vates plāksnīti un ļaujiet absorbēties. Dienas laikā ieteicams lietot krēmu ar vismaz SPF 50. Dermatoloģiski testēts.

Aqua (Water), Glycolic Acid, Glycerin, Sodium Hydroxide, Polysorbate 20, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance)

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

MyEmerg Ārsta konsultācija