Pharmatex 18.9 mg, 10 pesāriji | internetaptieka.lv
Pharmatex 18.9 mg, 10 pesāriji | internetaptieka.lv
Pharmatex 18.9 mg, 10 pesāriji | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pharmatex 18.9 mg, 10 pesāriji

Zīmols: Pharmatex
8,44€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pharmatex 18. 9 mg, 10 pesāriji Pharmatex 18,9 mg pesāriji ir lokālas darbības pretapaugļošanās līdzeklis ar spermicīdu darbību (aktīvā viela sagrauj spermatozoīda apvalku). Šī metode būtiski samazina grūtniecības risku, bet nenovērš to pilnībā. Efektivitāte ir atkarīga no pareizas lietošanas. Šo pretapaugļošanās metodi ieteicams izmantot reproduktīvā vecuma sievietēm šādos gadījumos: ja kontrindicēta ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Pharmatex 18. 9 mg, 10 pesāriji Pharmatex 18,9 mg pesāriji ir lokālas darbības pretapaugļošanās līdzeklis ar spermicīdu darbību (aktīvā viela sagrauj spermatozoīda apvalku). Šī metode būtiski samazina grūtniecības risku, bet nenovērš to pilnībā. Efektivitāte ir atkarīga no pareizas lietošanas. Šo pretapaugļošanās metodi ieteicams izmantot reproduktīvā vecuma sievietēm šādos gadījumos: ja kontrindicēta perorālu pretapaugļošanās līdzekļu vai intrauterīnas spirāles (IUS) lietošana; sievietēm pēc bērna piedzimšanas vai medicīniskā aborta, zīdīšanas laikā un pirmsmenopauzes periodā; kad epizodiski nepieciešama aizsardzība pret grūtniecību; sievietēm, kuras lieto perorālos pretapaugļošanās līdzekļus, un ir aizmirsušas vai novēloti iedzērušas tableti. Turpmākā cikla laikā papildus jālieto arī Pharmatex®; par papildlīdzekli lokālai aizsardzībai pret grūtniecību ar intrauterīno spirāli (īpaši, vienlaicīgi lietojot dažas zāles, piemēram, nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus).
sastāvs
Aktīvās vielas: Benzalkonija hlorīds. Katrs pesārijs satur 18,9 mg benzalkonija hlorīda. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Pharmatex 18,9 mg pesārijus tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums ir stāstījis. Neskaidrību gadījumā, vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Pirms katra dzimumakta, neatkarīgi no menstruālā cikla dienas, lietojiet vienu Pharmatex 18,9 mg pesāriju. 
ražotājs

INNOTHERA CHOUZY, Francija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 209 reizes