Pharmatex vaginālais krēms, 72 g | internetaptieka.lv
Pharmatex vaginālais krēms, 72 g | internetaptieka.lv
Pharmatex vaginālais krēms, 72 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Pharmatex vaginālais krēms, 72 g Pharmatex 12 mg/g vaginālais krēms ir lokālas darbības pretapaugļošanās līdzeklis ar spermicīdu darbību (aktīvā viela sagrauj spermatozoīda apvalku). Šī metode būtiski samazina grūtniecības risku, bet nenovērš to pilnībā. Efektivitāte atkarīga no pareizas lietošanas.  Šo pretapaugļošanās metodi ieteicams izmantot reproduktīvā vecuma sievietēm šādos gadījumos:  ja kontrindicēta perorālu ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Pharmatex vaginālais krēms, 72 g Pharmatex 12 mg/g vaginālais krēms ir lokālas darbības pretapaugļošanās līdzeklis ar spermicīdu darbību (aktīvā viela sagrauj spermatozoīda apvalku). Šī metode būtiski samazina grūtniecības risku, bet nenovērš to pilnībā. Efektivitāte atkarīga no pareizas lietošanas.  Šo pretapaugļošanās metodi ieteicams izmantot reproduktīvā vecuma sievietēm šādos gadījumos:  ja kontrindicēta perorālu pretapaugļošanās līdzekļu vai intrauterīnas spirāles (IUS) lietošana;  sievietēm pēc bērna piedzimšanas vai medicīniskā aborta, zīdīšanas laikā un pirmsmenopauzes periodā; kad epizodiski nepieciešama aizsardzība pret grūtniecību; sievietēm, kuras lieto perorālos pretapaugļošanās līdzekļus, un ir aizmirsušas vai novēloti iedzērušas tableti. Turpmākā cikla laikā papildus jālieto arī Pharmatex®; par papildlīdzekli lokālai aizsardzībai pret grūtniecību ar intrauterīno spirāli (īpaši, vienlaicīgi lietojot dažas zāles, piemēram, nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus).  
sastāvs
Aktīvās vielas: Benzalkonija hlorīds (Benzalkonii chloridum). Viens grams krēma satur 12 mgbenzalkonija hlorīda. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Pharmatex 12 mg/g vaginālo krēmu tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums ir stāstījis. Neskaidrību gadījumā, vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pirms katra dzimumakta, neatkarīgi no menstruālā cikla dienas, lietojiet Pharmatex 12 mg/g vaginālo krēmu.  
ražotājs

INNOTHERA CHOUZY, Francija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 81 reizes