Placenta Placo ar pantenolu matiem, 10 ml ampulas, 12 gab. | internetaptieka.lv
Placenta Placo ar pantenolu matiem, 10 ml ampulas, 12 gab. | internetaptieka.lv
Placenta Placo ar pantenolu matiem, 10 ml ampulas, 12 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Placenta Placo ar pantenolu matiem, 10 ml ampulas, 12 gb.

9,26€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Placenta Placo ar pantenolu matiem, 10 ml ampulas, 12 gab. Placentas ekstrakta funkcionālais princips balstās uz atjaunojošu iedarbību, kas palīdz stimulēt galvas ādas dabīgās funkcijas. Placentas ekstraksts palīdz stimulēt matu saknes, pateicoties sastāva aktīvjām vielām, tādām kā provitamīns B5, nātrēm un kolagēnam tiek atjaunots ādas un audu bioķīmiskais līdzsvars. Ar ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Placenta Placo ar pantenolu matiem, 10 ml ampulas, 12 gab. Placentas ekstrakta funkcionālais princips balstās uz atjaunojošu iedarbību, kas palīdz stimulēt galvas ādas dabīgās funkcijas. Placentas ekstraksts palīdz stimulēt matu saknes, pateicoties sastāva aktīvjām vielām, tādām kā provitamīns B5, nātrēm un kolagēnam tiek atjaunots ādas un audu bioķīmiskais līdzsvars. Ar Placenta PLACO ir iespējams novērst matu izkrišanu un, it īpaši, tas ir paredzēts trausliem, bojātiem un lūstošiem matiem. Ar savu intensīvo, dziļo iedarbību piešķirs matiem dzīvīgumu, padarot tos mirdzošus un apjomīgus.

lietošana
Lieto tīros, mitros matos. Vienmērīgi ieziež vienas ampulas saturu, iemasē galvas ādā līdz losjons pilnībā iesūcies. Izķemmē un žāvē matus. 
ražotājs

Geacan LTDGeacan LTD

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 82 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi